Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ha egy webshop...

Mit tudok tenni ha egy webshoptól rendeltem valamit és az tönkrement? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Mit tudok tenni ha egy webshoptól rendeltem valamit, az pár napon belül tönkrement, felvettem velük a kapcsolatot és azt mondták küldjem vissza a terméket. Visszaküldtem, pár napon belül azt a választ kaptam, hogy " le van szakadva róla az átvezető fólia. Így nem érvényes rá a garancia. Visszaküldjük önnek" Azóta eltelt 2 hónap és nem küldték vissza, háromszori megkeresésemre pedig nem válaszoltak.

2019. ápr. 4. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogyasztóvédelem.
2019. ápr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Helyi békéltető testületnek írsz, bizonyítokt beküldöd, egy hónap múlva tárgyalás.
2019. ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi lett belőle? Visszakaptad a pénzed vagy egy működő terméket a sérült helyett?
2020. nov. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!