Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen munka lenne a nekem...

Milyen munka lenne a nekem való, ha szeretem a programozást, illetve imádom a statisztikai adatokat (készíteni statisztikát és elemezni is)?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 5. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Data Science terület elég adottnak tűnik ilyen preferenciákkal, de ehhez valóban komoly matematikai és statisztikai tudás szükséges a programozási ismeretek mellett. És komolyabb pozíciókra meg jobb helyekre MSc a belépő szint.
2019. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, utánanézek, ez mit takar. Azt nem írtam, hogy olyan állást keresek, ahol azért nem halok éhen a fizetésből, de elég hivatalosnak tűnik, amit írtál. 🙂
2019. ápr. 5. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ilyen állással éhenhalni azt nehezen lehet. Kezdő fizu bruttó 550 környékén indul, és ha ügyes az ember ez nagyon dinamikusan növekszik az évek során. De nagyfokú érdeklődés és elhivatottság szükséges egy ilyen hivatáshoz, na meg affinitás a komoly matematika iránt, és és rengeteget kell tanulni egyetemen kívül is.
2019. ápr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!