Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Babaváró támogatás mellett...

Babaváró támogatás mellett lehet csokot igénybe venni?

Figyelt kérdés

Ha 13 millió hitelre lenne szükségem , hogy érdemesebb felvenni?(amire hitelképes vagyunk nem ez a kérdés)

Csok 10 millió +3hitel?

Csok 10 millió +3baváró?

10 babaváró+ 3 csok?

10babaváró + 3 hitel?


Sajnálom a tájékozatlanságom , várom válaszaitok. Üdv.


Ui.Illetve ha a babaváróról valami információtok van amit ajánlotok figyelmembe szivesen fogadom. 2 gyerkőcről van szó , 53 nm2 es ingatlant vásárolnánk agusztusban.


2019. ápr. 6. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első, ami lényegrs, hogy még semmiről nincs hatályos rendelet, így 100%biztosat senki nem tud.


Ami kérdés, hogy a 2 említett gyermek megszületett-e már. (Ha igen, a babaváró kiesik a lehetőségekből)

2 tervezett gyereknél szerintem a bababáró hitel jobban meg fogja érni (az legyen a magasabb hitel összeg) mivel annak a törlesztőjét felfüggesztik néhány évre.

A csok hitelnek egyelőre talán több feltétele van, mint a babavárónak...de ez még mindig nem derült ki.


A babaváró és a bankihitel közötti különbség is csak akkor lesz egyértelmű, ha a kormány kijön a részletekkel és a konkrét bank hitelajánlatát is ismered...

2019. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom már elfogadták és júniustól lehet igényelni.

Leendő gyermekekre gondoltam.

2019. ápr. 7. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor te többet tudsz, én eleve júliusi kezdésről tudok és hogy még nincs hatályba helyezve
2019. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvileg, a most ismert feltételek szerint:

10 kamatmentes babaváró + 3 kamattámogatott csok.

2019. ápr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utánanéztem a dolgoknak a csalad.hu-n és szó sincs semmiféle támogatásról csak hitelt ajánlanak és van egy kalkulátor is ami ha kitöltöm nem csinál semmit csak ellopja az adataimat, email címemet, telefonszámomat hogy majd talán egy banki ügyintéző visszahív és ajánl majd valamit.

Ennyire hülyének nézik az embert, de most komolyan?!

2019. máj. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!