Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Önkormányzati lakáscélú...

Önkormányzati lakáscélú támogatás?

Figyelt kérdés

Vettem nemrégiben egy házat,az ügyvéd jelezte,és az adásvételi szerződésben rögzítette is,hogy a vételár 10%-ának megfelelő lakáscélú támogatást igénylek..hosszabban ki van fejtve a szerződésben..Voltam az önkormányzatnál,kaptam egy kérelmi lapot,amit kitöltöttem,jövedelemigazolással és az adásvételivel le is adtam az ezzel foglalkozó személynél,azt mondta hogy május végéig bírálják el a beérkezett támogatás igényeket.Nemigazán tudtam tőle kérdezni,mivel sokan várakoztak kinn,épp annyi időre mentem be az iroába még átadtam neki a dokumentumokat.

Ezért itt kérdezem meg hátha vaslaki tud több infóval szolgálni a dologgal kapcsolatban.Tehát tud erről valaki valamit,elbírálásnál előnnyel indulnak a rokonok,barátok,ismerősök,előre veszik a családosokat,fiatal házasokat stb?Vagy mindenkinek próbálnak a vételárhoz képest igazságosan egy bizonyos %-ot fizetni?Én egyedülálló vagyok,hátránnyal indulok vajon az ebírálás során?



2019. ápr. 8. 20:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!