Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amerikàban és Angliàban...

Amerikàban és Angliàban mennyi az àtlag kereset/hònap? És abbòl kb. mennyit lehet félre tenni, ha az ember csak annyit hasznàl fel a keresetéböl, amennyi tényleg szükséges?

Figyelt kérdés

#Amerika #Anglia #àtlag kereset #megtakarìtàs havonta
2019. ápr. 8. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Angliában ha nincs menő szakmád, végzettséged, tudásod akkor 7,83 gbp/ óra a bér. Ez olyan havi 1200-1300 gbp.

Ha nyolcadmagaddal bérelsz egy szobát akkor heti 120 gbp a szobabérlés. Londonban lehet akár heti 150 gbp a szobabérlés. A többi meg rajtad áll, mire mennyit költesz.

2019. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amerikaban atlag fizetest diploma nelkul eleg nehezen kapsz.

A kerdes olyan szempontbol ertelmetlen hogy mindenkinek mas osszeg az ami szukseges 1 honapban hogy megeljen.

Fugg attol hogy melyik allamban, varosban laksz, melyik kornyeken, milyen hazban vagy lakasban.

Bered e egy rozzant hazzal a getto kozepen csakhogy tobbet tehess felre, mikozben elhetnel jobb helyen? Vagy inkabb biztonsagos helyen laknal?


Amerikaban az atlag fizetes kb $45.000 evente ami havi $3750. Ez brutto, ebbol adozni kell.

Lakas berles $850-900 dollartol indul. Van ennel olcsobb is ha eleg egy lepukkant apartman vagy ha olyan varosban laknal ahol nincs munkalehetoseg.

2019. ápr. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Angliában élek. A minimálbér most emelkedik az óránkénti £8.21-re.

Egy megyeszékhelyen élünk, közel a központhoz, és a lakásunkért amiben van fürdő, konyha, nappali, előszoba, hálószoba, fizetek a párommal £104 egy hétre. A közlekedés egy hétre £20 font, de mivel közel lakom a központhoz, így sokszor csak besétálok. Kb havi £150-200 elmegy a számlára, £110 a, önkormányzati adó. Ebből már bőven tudunk félre tenni.

Egy ismerősöm égy szobát bérel amihez külön fürdőszoba van. Havi £300-at fizet és 2 másik szobával osztozik a konyhán meg egy közös nappalin. Számlák nincsenek, buszra meg kajára kell költenie. Kajára számoljunk £200 fontot. Havi £4-500 marad így másra.

2019. ápr. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden eddigi vàlaszolònak köszönöm a vàlaszàt, hasznosak!
2019. ápr. 12. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi elég lepukkant helyen lakunk Manchester és Liverpool között az egyik legszegényebb környezet Angliában mondhatnánk legolcsóbb. Én most kezdtem el teljes munka időben dolgozni eddig 20 órában dolgoztam most 35 órát dolgozok Ez itt már teljes munkaidőnek számít. Én minimálbér bent dolgozom férjem pedig egy kicsit több órában 10 fontos órabérben.

Van két gyerekünk arra fizetnünk kell Child kert plusz ugye A számlák most számoltam éppen ki hogy mennyit tudunk felrakni. 20 pontot rakok félre 1 külön számlára fejenként így 40 Ft ot rakunk el hetente majd meglátjuk hogy tudom e emelni egy kicsit de most úgy néz ki hogy a számlán se nem emelkedik se nem csökken az összeg Úgy értem az alap számlán amit használunk. nem járunk el sehova Maze Maximum nagyon ritkán szóval elég visszafogott életet élünk tömegközlekedés során nem kell költözünk én gyalog járok dolgozni A férjem a szomszédos városban dolgozik ezért ő autóval jár. Férjem is csak nemrég váltott munkát előtte jóval kevesebbet keresett szinte ő is minimálbéren volt. Két gyerekkel egy feles munkaidővel egy minimálbéres keresettel nem tudtunk félrerakni úgy hogy nem mentünk sehova jóval kevesebbet fizettünk mint az albérlet mert hitelt fizetünk.

Most kezdtünk el spórolni mert eddig nem tudtunk így évente Kb 2000 fontot tudunk elrakni. Tudom hogy erre nagyon sokan azt mondanák hogy nagyon kevés ennél többet kéne de ennyire futja egyébként nagyon sokan azt mondják hogy ennyit meg annyit raknak félre Közbe minimálbéren dolgoznom Hát magam példájából tudom hogy lennétek hogy kinek hazudnak Igazából nem értem de ha egy alap életed folytatsz mint mi akkor is néha feljönnek extrák. Ki lehet számolni számológéppel hogy mennyi lesz de igazából mindig több lesz a kiadás mint amennyit kiszámolom úgyis jönnek fel extra kiadások most a gyereknek kell cipő most neked kéne valamit felvenni a céges bulira mindig van valami.

Minimálbérből nagyon nehéz félrerakni ha mar van gyereked akkor meg lehetetlen.

2019. máj. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!