Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi szükséges ahhoz, hogy...

Mi szükséges ahhoz, hogy sikeres vállalkozó legyek évek múlva egy nagy vállalkozással?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok , és mostanában eléggé lekötött ez a téma , megfogott ez a vállalkozás dolog. De hiába , ez egy nagyon tág fogalom számomra szóval meg sem értettem igazán, hogy hogyan is működik ez az egész , milyen végzettség és tapasztalatra van szükség ahhoz , hogy beindítsak évek múlva egy vállalkozást? Szóval a kérdésem lényegében az lenne, hogy milyen is egy jó vállalkozás? És mi szükséges ahhoz , hogy sikeres legyek ilyen téren évek múlva? (nincs elképzelésem egyelőre , hogy milyen téren csinálnék ha elkezdeném..) SZóval a végső kérdésem , milyen ággal a legérdemesebb elkezdeni foglalkozni itthon Magyarországon vállalkozói szintet? És külföldön?

2016. okt. 15. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem első körben olvass sikeres vállalkozókról, hogy ők hogyan kezdték, milyen nehézségeik voltak, stb.
2016. okt. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Duenna ***** válasza:
Először is jó, ha van egy olyan szakmád, ami neked tetszik, amiben majd elindíthatsz egy vállalkozást, anélkül nehezen fog menni. Aztán, hogy érts valamit a vállalkozói témában is, el kell végezned a közgazdasági iskola könyvelői szakát. Itt megtanulod, hogyan működik a pénz, hogyan és mi módon lehet könyvelni. Majd egy vállalkozói tanfolyamot is elvégzel (ez néhány hónapos), ahol megtanítják, hogyan működik a gyakorlatban a vállalkozás. Közben gyűjtöd a pénzed (már ha van miből), olyan 10 millió forintot, hogy ezt a tőkédet befektethesd a majdani vállalkozásodba. Ha eddig nem lesz ennyi pénzed, akkor az iskoláid elvégzése után el kell menned jó pár évet dolgozni, hogy majd meglegyen ez a pénzed. Utána beindíthatod a vállalkozásodat.
2016. okt. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

LOL 2-es.


Kerdezo a receptet senki nem fogja leirni. Senki nem csinal maganak konkurenciat.


Legy talpraesett, erts valamihez jobban, mint masok, es add el a tudasodat.

A konyveles stb. reszere meg megfizetsz egy konyvelot. Nem fog egy vallalkozo csak ezert konyvelo sulit elvegezni.

Mint ahogy jogasznak se tanulok ki, ha valami gondom van kinyitom a tarcam es megbizok egy ugyvedi irodat vele. :)

2016. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kell egy jó ötlet! Nem hátrány,ha életképes.

Manapság amúgy a vállalkozónak nincs könnyű dolga Magyarországon. Én nyelvet tanulnék és számítástechnikát és húznék ki külföldre. Vagyis.már kinn vagyok,de nem számítástechnikát tanultam és látom,hogy mennyire nagy rá a kereset és milyen mocskos jól keresnek.

2016. okt. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!