Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 300 ezer forint mennyire...

300 ezer forint mennyire számít nagy összegnek?

Figyelt kérdés

Kaptam egy ekkora büntetést. Mindenképpen ki kell fizetnem. Részletben is engedik.

Átlag fizetést keresek 150 körül, nekem ez havonta a fizetésem 10%-a lesz 2 éven keresztül.


Eleve egy bírságot kell kifizetnem. Kicsit félek, hogy tönkretesz majd. Maga a tudat, hogy ezt is fizetem miközben ez kb semmi. Valaki nyugtasson meg kérlek.


2019. ápr. 11. 21:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint a 15 ezres részlet "kb semmi" de azért nem is olyan kis összeg hogy ne okozzon kellemetlenséget.
2019. ápr. 11. 21:43
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány kategóriában sírsz még? Azt se tudod hol büntettek meg, vonaton vagy buszon.
2019. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kemenyen es aktivan tenni kellett erte, hogy ekkora buntetest kapj. Viseld a kovetkezmenyeit, ennyi.
2019. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ez van, ennél nagyobb bajod ne legyen.

Én egy este mozgáskorlátozott parkolóba álltam be, burkolati jel nem volt, a pici táblát benőtte a bokor, mikor ráfordultam a helyre nem is láttam a mellettem álló kisbusztól. Persze amúgy ha kiszálltam volna és alaposabban szétnézek láthattam volna, de nem rosszindulatból tettem, egyszerű figyelmetlenség volt.


Akkoriban volt 80-90 ezer a fizum és kereken 100 a büntetés. Nem állt meg az élet, kifizettem, ez van. Össze is törhették volna a kocsimat, leéghet a ház, balesetet szenvedhetek, ilyen az élet. Szóval lehet sokkal nagyobb baj ennél. Tanulj a hibádból, nyögd ki szépen részletekben, aztán élj tovább.

2019. ápr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Én a helyedben leülném. Hamar eltelik az a két hónap...
2019. ápr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem olyan hatalmas összeg, bár attól függ, kinek. Aki minimálbért keres, annak sok, másnak meg egy havi fizetés.


Amúgy meg: nem kellett volna száguldozni és akkor most nem kéne fizetned. 17 éve vezetek, de fel nem bírom fogni, miért nem elég valakinek a 90-100-as tempó országúton vagy a 130-140 autópályán.

2019. ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyira nem nagy összeg, nyilván, ha büntetésként a semmire kellene kiadnom, az nem esne jól. De, ha el kellene utaznom, akkor egy pillanatig sem gondolkoznék.
2019. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!