Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valaki nyerne a lottón és...

Ha valaki nyerne a lottón és pl falusi, nem félne hogy megtudja más? Pl hogy a lottózó dolgozója megtudja?

Figyelt kérdés

Most volt a tv-ben milyen sokat kínálnak az 5-ös lottón most, és kíváncsi lettem, mert hallottam olyat hogy nem merik kivenni a pénzt

Falusi vagyok és én félnék hogy a lottózós elkotyogná hogy nyertem és megölnének, vagy korabolnának- (sose lottóztam)


2019. ápr. 20. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ez esetben nem a helyi putri lottózóban kell benyújtani a nyereményigénylőt, hanem venni a fáradságot és elutazni messzire ehhez, mondjuk a fővárosba.
2019. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nagyobb összeget nyer a lottón, akkor a falusi lottózóban nem is fogják tudni, hogy nyert az illető - ugyanis nagyobb összeget ott nem lehet kiváltani - erre van a nyereményvonal, ahol lehet jelentkezni, aztán a szelvény bemutatása után átutalják a pénzt bankszámlára.

Innentől fogva csak a költekezésedből tudnák meg, hogy nyertél.

2019. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

@18:34


200.000Ft feletti nyereményt nem fizetnek ki ott helybe.



"Ha például ezen a héten egy telitalálatos szelvény születne:

Ez ún. rendkívül nagy összegű nyereménynek számít (300 millió forint felett), ez esetben az eljárás a következő:

Külön telefonszámot tartunk fenn a jelentkezés céljából, az ún. nagynyertes vonalat – a nyertesnek ezen a sorsolás napjától számított 90 napon belül kell jelentkeznie

Nagy hangsúlyt fektetünk ugyanis arra, hogy óvjuk a nyerteseink anonimitását

a vonal végén Társaságunk illetékes munkatársa már várja a hívást:

az első telefonbeszélgetés során először is meggyőződik arról, hogy a vonal túlsó végén valóban a nyertes van

az azonosítást a játékszelvényen lévő információk segítik, ezeken ugyanis számos olyan adat található, amit csak a szelvény birtokosa ismerhet, ezért könnyűszerrel tudnia kell a választ például a következő kérdésekre:

Hol és mikor játszotta meg a szelvényt?

Hány mezővel játszott?

Mi volt a harmadik mező harmadik száma?

Mi volt a negyedik mező legkisebb száma?"


forrás: [link]

2019. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Amúgy ez nem te vagy?

Vagy ennyire elharapózott a "lottóőrület"? :-)

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

2019. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki mennyire titkolja, de ismerek olyat aki nyert pár milliót és nem csinált belőle titkot. Nem rabolták ki, nem ölték meg de azért a faluban voltak néhányan akik ferde szemmel néztek rá amiért hirtelen ennyi pénze lett. Helyi lottózóban nem fizetnek ki ekkora összeget, habár nem tudom mi volt ennek a pontos menete de saját maga újságolta a hírt. Nem is nagyon lehetett volna titkolni ahogy hirtelen nekiállt költekezni. Plusz nagyobb nyeremény esetén be lehet ruházni egy jobb biztonsági rendszerre meg a pénzt se otthon a párnahuzatban kell tartani.
2019. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Simán lelépnék , amúgy sem nagy sem mély a baráti kör , rokonokat sem mindet látogatnék meg , elkėrném a szåmlaszámot ha nincs bedobnék hozzá kerítésen belül egy dobozt ...
2019. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Nem én írtam ki a másik kérdést :D

2019. ápr. 20. 19:41
 8/10 anonim válasza:
100%
Ha valaki rendszeresen és ugyanazokkal a számokkal játszik esetleg azt megjegyzi a dolgozó, de egyébként semmi nyoma, hogy ki nyerte.
2019. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2019. ápr. 22. 16:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Neten keresztül lottózom, sokkal kényelmesebb, mint bejárni a lottózóba.
2019. ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!