Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Myheritage.hu válaszborítékot...

Myheritage.hu válaszborítékot hogyan kell megcímezni és visszaküldeni?

Figyelt kérdés
Amibe kell tenni a DNS tesztet mennyibe kerül feladni? Simán fel lehet adni? és hogyan kell?

2019. ápr. 22. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden tudnivaló benne van a dobozban. A válaszboríték is, megcímezve, neked csak a feladót kell ráírni. Saját nevedet, címedet talán tudod.

Érdemes ajánlott levélként feladni, természetesen postán.

Azt nem akarom elhinni, hogy nem tudja valaki, hogyan kell postán küldeményt feladni. Nekem kb. 1600 Ft volt, ha jól emlékszem.

2019. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mennyi idő volt még kiért a levél?
2019. ápr. 22. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan már nem emlékszem, sajnos November végén adtam fel és január első felében készült el. Most úgy hallottam kicsit lassabban megy valami fejlesztés miatt. Az oldalon nyomon tudod követni, jelzik, hogy mikor érkezett be.
2019. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Magyaror leírás lesz a csomagban?

Angolul kell rairni hogy street vagy utca? A cimzesnel?

2019. ápr. 23. 09:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Angol nyelvű leírás van, képekkel. Ha nincs előrenyomtatva a válaszboríték, akkor nyilván mindent angolul kell ráírni. A feladónál írhatod azt, hogy "utca", mert magyarul úgy helyes. Ha netán valamiért visszajönne.
2019. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Angol előre nyomtatott levél van


De az én részem üres..oda irhatom hogy utca?

2019. ápr. 23. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!