Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A személyi igazolványom idén,...

A személyi igazolványom idén, júliusban járna le. Mikortól lehetne igényelni az újat az okmányirodában/kormányablakban?

Figyelt kérdés
Illetve ha ki szeretném vetetni a lakcímkártyámból az "ideiglenes tartózkodási cím" részt,azt is elintézik ott ? Ma valamiért nem vették fel a telefont,pedig volt ügyfélfogadás.. Ezért kérdezem..
2019. ápr. 23. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:

"Ma valamiért nem vették fel a telefont,pedig volt ügyfélfogadás.."


Hát sok mindenért lehet, én mondjuk arra tippelek, hogy azért, mert annyian felmondtak hirtelen a "kimagasló új bérezésük" és a szabadnapjaik megkurtítása miatt, hogy nem maradt aki felvegye a telefont se :P


Itt megnézheted, hogy éppen melyik kormányablakokat zárnak be ideiglenesen a tömeges felmondások... ööö, izé, hülye vagyok, hát olyan nincs, hanem természetesen a halaszthatatlan felújítási munkálatok, áramszünet meg miegymás technikai gondok miatt :)


[link]


Egyébként szerintem bármikor kérheted, a régi személyit leérvénytelenítik, az ideiglenes lakcímet is törlik kérésre.


Már ha találsz több óra várakozás után ügyintézőt, aki még nem ment el több pénzért árufeltölt.. szóval, ahol nincs áramszünet meg nem újítják fel a hivatalt!!! :D

2019. ápr. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!