Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » GLS futár mennyire veszi...

GLS futár mennyire veszi figyelembe, amit a rendeléskor lehet neki üzenni?

Figyelt kérdés
A rendelésnél lehetett üzenni a futárnak és én kértem, hogy délután jöjjön (mert akkor lesz otthon valaki). Mennyire veszik ezt figyelembe?

2019. máj. 1. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Szarik bele
2019. máj. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Csak ezert nem fogja atrendezni az utitervet, ha epp delelottre erne oda, akkor max meg se probalja kezbesiteni.
2019. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelembe veszik,de ezt nem konkrétan a futárnak üzented hanem a megrendeléskor kellett bejelölni.

Ennek ellenére vannak önkényes futárok akik szeretnék hamar lezavarni az átadást, ha esetleg hamarabb felhív mond azt nyugodtan hogy délután mikortól lesz otthon valaki aki átvegye a csomagot.

2019. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
28%
Kénytelen lesz figyelembe venni. Annyi a titok, hogy kizárólag utánvéttel fizess, előre soha nem utalunk semmiért.
2019. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Na mert a futár mennyire nem xarja le, hogy a cég megkapja az utánvét összegét vagy sem?


Ez csak attól függ hogyan jön ki a napja. Ha meg tudják szervezni úgy, hogy jó legyen figyelembe veszik amúgy meg nem.

2019. máj. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Na mert a futár mennyire nem xarja le, hogy a cég megkapja az utánvét összegét vagy sem?"


A futar ceg megkapja a szallitas arat, attol fuggetlenul, hogy te at tudod-e venni vagy nem.

2019. máj. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Estádio de Felchút ***** válasza:

"Na mert a futár mennyire nem xarja le, hogy a cég megkapja az utánvét összegét vagy sem?"


arukereso.hu

megrendelem máshonnan

szívesen

2019. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 6/

Pontosan ezt írtam én is...



Felcsút:

És? A futár cég megkapta a pénzét, pont nem érdekli a nyomorod.

2019. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
#8 jól van more akkor boldogság lesz
2019. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!