Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ujralistázás viagogonál mit...

Ujralistázás viagogonál mit jelent?

Figyelt kérdés
Kaptam egy 2. emailt viagogotól másnapra a jegy rendelése után. Az volt benne hogy ujralistáztad jegyeidet. Márcsak várnod kell a kiszállításra.(csak sok mondtadban + még pár mondat) de a kérdésem hogy miz jelent hogy ujralistázás??? Lehet hülye vagyok de várom a válaszaitokat. Nem olyat kérek hogy a viagogo becsapott hanem a kérdésemre a választ:) előre köszi

2019. máj. 4. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

"Az volt benne hogy ujralistáztad jegyeidet."


Hazugsag, en nem listaztam ujra a jegyeimet. :S

2019. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy ilyen ertelmes választ meg tudtál adni
2019. máj. 4. 15:20
 3/17 anonim ***** válasza:
Lassan egy hónap alatt még mindig nem kaptad meg a jegyedet?
2019. máj. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, de azt irták augusztusban küldik de attol még várom mert valószinű előbb:)
2019. máj. 7. 20:57
 5/17 anonim ***** válasza:
Na azt várhatod...
2019. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kislány, a megvásárolt jegyet egyből küldenék. Téged nagyon csúnyán átvertek. A helyedben valahogy megpróbálnám visszaszerezni azt a pénzt, es másik jegyet venni MEGBÍZHATÓ oldalról.


Hány cikket kell még belinkelnünk hogy rájöjj az oldal átverés? Szerinted miért folyik annyi rendőrségi ügy ellenük jelenleg is?


Mindegy, hiába is beszélek, úgyis csak akkor fogod elhinni mikor pofára esel.

Sajnálom.

2019. máj. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Na vajon miért vettem a viagogorol jegyet KISFIU/KISLÁNY uristen.... Talán mert tökre nem tudtam hogy egy átverés ez az oldal és hogy miért nem olvastam utaná? Hát honnan gondolhattam volna nem is hallottam még ezelőtt rosszat róla. 2. pedig hogy rendes oldalrol elfogytak a jegyek. Visszaküldeni meg ha visszaküldöm elvileg nem küldik vissza a pénzt:) ennyi.. ismerősömnek is megjött akkor nekem miért ne jöhetne? lol. Én reménykedek nem rögtön a rosszra gondolok
2019. máj. 8. 13:23
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem fogsz kapni semmit. Ha rendes oldalon vásárolsz, fizetés után egyből küldik e-mailben. Mi tartana egy elektronikus jegy elküldésében hónapokig? A legtöbb rendezvényen már kiírják, hogy az itt vett jegyekért nem vállalnak felelősséget.

Az egész oldal azzal operál, hogy már csak itt kaphatóak jegyek, már a 90% elfogyott és x számú ember épp ugyanezt az eseményt nézi. Meg dupla, tripla áron kínálják.

Ha beírod a Viagogot a Googleba, a 3. találat egy cikk az átverésről. ;)

2019. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem a Viagogo az átverés. Az csak egy piactér, mint mondjuk a Jófogás vagy a Vatera, csak belépőjegyekre specializálva. Egyszerűen másodkézből eladó jegyekről van itt szó, mintha te feltennéd a korábban hivatalosan megvásárolt jegyedet, hogy neked mégsem kell. Viszont a jegyeladók jelentős része nem jóindulatú ember, akinek már nincs szüksége jegyre, hanem a) jobb esetben jegyüzér, aki olcsón megvett sok jegyet, és itt drágán eladja, b) rosszabb esetben szimpla csaló, aki többször eladja ugyanazt az e-jegyet.


E-jegyet én a pl. Vateráról sem vennék, mert mert semmi garancia nincs arra, hogy nem adja-e el másnak is, esetleg ő maga előbb ér oda, én meg koppanok. Erről nem feltétlenül a platform (jelen esetben a Viagogo) tehet, persze az jogos kritika feléjük, hogy valamiféle ellenőrzési rendszert be kellene vezetniük, mert így ugyan közvetetten, de hozzájárulnak emberek átvágásához.

2019. máj. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kislany, latom, meg nem irtak, es a finom celzasomra az elso hozzaszolasban sem tetted be ide a pontos szoveget, de gyanitom, hogy az van benne, hogy valami okokbol ujralistazTAK a jegyeket, amikrol azt hitted, hogy megvetted. Peldaul nem sikerult a fizetes, vagy valami. Ujralistaz = meghirdet ujbol.
2019. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!