Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan tudok...

Szerintetek hogyan tudok gyorsan munkát találni külföldön?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy vállalkozást egyéni vállakozóként, de mínuszos lettem és anyagilag elég rosszul állok, ezért úgy döntöttem inkább külföldre mennék minél hamarabb. Elsődlegesen a sporthoz értek, de végzettségem nincs benne (dobó-és futóatléta is voltam eredményesen, már ökölvívással foglalkozok, azért dolgozok, hogy ki tudjak törni a boxolással) Egyébként most pénzügyi szektorban dolgozom, korábban vendéglátásban, IT-ben, logisztikában is dolgozam, az ország egyik legnagyobb takarítócégének csináltam a komplett online raktározását, kertépítéssel is foglalkoztam sokáig. Alapvetően szeretek emberekkel foglalkozni. Angolt felsőfokon beszélem, németet középfokon és könnyen tanulok bármit, könnyen szót értek akárkivel szavak nélkül is.

Szerintetek hogy jutok sürgősen munkához külföldön? Rövidtávon Londonra gondoltam az sürgősség miatt, de Los Angeles van a hosszútávú tervben a box miatt (a világ legjobb edzője ott tart edzést)



2019. máj. 11. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Bevallasz barmilyen aljamunkat minimalber alatti osszegert feketén
2019. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Feketézéssel nem akarok kockáztatni, volt már, hogy kevesebbel jelentettek be és nem fizettek ki rendesen. Nem tudtam vele mit csinálni
2019. máj. 11. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Angolt felsőfokon beszélem,"


Már bocs, de akkor miért e kérdés?

"Felütöd" az angliai álláshirdetéseket és ahol szállást is biztosítanak, oda kimész - ha felsőfokon beszélsz angolul, akkor ez már csak nem okoz problémát...

2019. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs végzettséged, akkor a vendéglátásban (főleg szállodákban) van esélyed, felsőfokkal akár recepciósként is, ami fizikailag kevésbé strapás, mint mondjuk a pincér. Cserébe rajtad csattan az összes vendégpanasz.

De egyébként tényleg az lenne célszerű, ha elkezdenéd magad nézegetni az álláshirdetéseket, felsőfokkal ez nem jelenthet gondot. Ha rég nem használtad a tudásod, próbáld először felfrissíteni.

2019. máj. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem az álláshirdetések megnézésével van a gond, hanem inkább arra lennék kiváncsi, hogy a fent leírt tapasztalatokkal merre érdemes elindulni, érdemes-e személyi edzőnek jelentkezni végzettség nélkül, esetleg van-e ott támogatott képzés vagy pénzügyi területre felvesznek-e így. Ilyenekre gondoltam, amit itthonról nem tudok, hogy hogy működik kint. Pl a recepciós javaslat jó ötlet, ilyenekre gondoltam.

2019. máj. 11. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Kereslet biztos hogy van személyi edzőnek viszont kell hozzá képesítés tehát ez nem gyors opció. Tényleg jobban járnál recepció, adminisztratív munkákkal először.
2019. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!