Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

A román piaci kereskedőket miért nem cseszteti senki, pl. a számla adás miatt? Egyértelműen új termékeket árusítanak üzletszerűen. Kiváltságosak?

Keress kérdéseket hasonló témákban: román árus, piac, számla

máj. 15. 12:34  Privát üzenet  

A válaszok
Hajrá!

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 15. 15:09 Privát üzenet
ha tudomásod van visszaélésről, bizonyítékokkal is tudsz szolgálni, akkor fordulj a megfelelő hatóságokhoz az ügyben

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 15. 15:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez csak egy észrevétel, nem vagyok jelentgetős típus..Csak furcsa nekem. Ugyanis sok piacon, vásárban járok, de ha van razzia, a NAV rájuk sem néz, a magyar árusok vannak a célkeresztben.

# 3/3Időpont máj. 15. 15:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi fog ezután történni? Nem lett befizetve egy előfízetéses telefon szamla. A kamattal együtt kb 200 ezerről van szo?
Kapott már valaki csomagot a" Media TeleShop Korlátolt Felelősségű Társaság/2016 1035 Budapest, Miklós utca 13.8. em.42"-től számla nélkül?
Mi történik, ha nem fizetem ki, behajthatják rajtam Németországból?
Mi (lyen) az áfás számla?
Lehet abból valami baj, hogy egy weboldalon bejött valami java és valami 300 RON-t (román pénznem) emlegetett, hogy paypallel fizessem ki? Erre én megijedtem és gyorsan kiléptem...
Telenor számla problémák? Rosszul küldtek ki?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!