Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek becenevet hogyan lehet kitalalni? Horgasz csapat vagyunk es kellene egy csapat nev. Esetleg otlet?

máj. 15. 21:20  Privát üzenet  

A válaszok
Csali, pontyok, kiskukac,

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 15. 21:28 Privát üzenet
szappanosok

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 15. 21:28 Privát üzenet
Kukaclógatók. 😀

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 16. 20:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha kell nekem egy gépészmérnök, programozó, elektrotechnikus emberekből álló csapat, hogyan induljak el?
Kéne egy építész csapat név de nem tudok kitalálni semmi jót. Valami ötlet? (angol és magyar is jöhet)
Tudnátok segíteni ütős csapatnevet kitalálni. Londonnal kapcsolatos kéne?
Én meg egy haverom rappelésbe kezdtünk, nem is megy ojan rosszul. Van saját nevünk de valami csapatnév kéne, nem tudnátok segiteni. Pár csapat nevet kitalálni?
Tánc edzőtábor lesz a hétvégén és csapatindulót kell kitalálni. Segít nekem valaki?
Valaki segítene kitalálni a csapat nevét?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!