Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit tehetek ha elutaltam a penzt es nem küldték az árut?

facebookos csoportban rendeltem vmit és elutaltam a penzt. azóta nem jelentkezik és nem is postázta a terméket. lehet vmit tenni?

máj. 17. 20:08  Privát üzenet  

A válasz
Koplárovics Béci nevű felhasználó válasza:

Feljelentheted. 1db feljelentésből ugyan nem lesz semmi, de ha sokan hasonló csalás áldozatává válnak, akkor nyomoznak, elkapják. Így előbb-vagy utóbb nem tud több embert átverni. Amire viszont NE számíts: hogy megkapod az árut, vagy hogy visszakapod a pénzed.

Persze nem feltétlen csaló az illető, lehet, hogy csak valami problémája adódott, de általában sajnos bebizonyosodik ennek az ellenkezője...

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 17. 21:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm. mivel megvan a bankszla száma , feljelentés után nem lehet visszakövetelni esetleg inkasszoztatni a számláját?

# 2/2Időpont máj. 19. 10:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rendeltem egy cipot, de atvertek Mit tehetek?
Jó fogáson árult kabátra elutaltam a pénzt, de a kabát elfelejtett megérkezni. Az eladó nem elérhető egy hete. Mit tehetek? Karácsonyra se pénz se kabát.
Vaterán elutaltam egy termék árát, az eladó hónapok óta nem hajlandó postázni. Mit tehetek?
Vaterán vásároltam, elutaltam a pénzt, az eladó szerint nem érkezett meg neki, a bank szerint pedig már 8 napja végrehajtották. A pénzt is levonták már. Mit tehetek ilyenkor?
Vettem egy internetes piactéren egy netbookot, ami nem működik. Mit tehetek? A pénz már elutaltam.
Egy internetes áruházban rendeltem netbookot. Ennek már több, mint egy hónapja. Azóta hitegetnek, hogy küldik a terméket, sajnos kifogytak belőle. A legnagyobb baj, hogy a pénzt...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!