Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem tudok...

Miért van az, hogy nem tudok eladni jófogáson semmit sem?

Figyelt kérdés
Hónap vége lenne és kevés a pénz vagy mi ? Hirdetek egy pár dolgot feltüntettem az árat írtak is rá,hogy megvan e még mondom igen azóta semmi. Nem is írtak a horgászbotra. Ez egy példa volt amit hirdetek. Nem háztól házig hirdetek ez lehet az oka ? Az ilyenektől kicsit kivagyok mikor megkérdezik,hogy megvan e és mire vissza utána meghal a beszélgetés látta csak és nem ír semmit sem,hogy megveszi az ágyat vagy nem tudom mit :D Vicces dolgok ezek.

2019. máj. 18. 11:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

10-es, nem akarlak kiábrándítani, de nem az árral van a baj: mint írtam, bolti gyerekroller 7-10 ezer körül van, nálam 2500-ért sem vették meg.

Ugyanakkor bár nem egy hét alatt, de kb. 1 hónap alatt eladtam egy gőztisztítót ugyanannyiért, mint amennyiért vettem - igaz, hogy csak 1 x használtam.


Az ár csak egy dolog... Kérdező, azt tudom még elképzelni, hogy most májusban elég pocsék idő volt - lehet, hogy ezért nem megy MÉG a horgászbot meg a roller :-)

2019. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Kereslet-kínálat

Rollert nyilván nem vesznek használtan, ha + 5000-ért tudnak újat venni, nem tudom mennyi egy ilyen bot de ha 5-10e ft és újba se sokkal több, akkor nyilván nem vesznek használtat. Ezek nem az épp keresett termékek közé tartoznak.

2019. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Negyven valamennyiért vettem .10 ezerre raktam fel a kettőt egyben.
2019. máj. 18. 14:35
 14/19 A kérdező kommentje:
jaaaa 12-es hideg volt eddig pecázni :D Hidegbe alkoholt kell inni ami fűti a testet :D
2019. máj. 18. 14:40
 15/19 A kérdező kommentje:
116 megtekintés . Mondjuk május 13 óta. Akkor lett felrakva a hirdetés.
2019. máj. 18. 14:49
 16/19 anonim ***** válasza:

Óóóó, kérdező, akkor meg mit tüürelmetlenkedsz? Hogy 5 nap alatt nem vették meg? :D (12-es vagyok)


Amúgy meg nem a megtekintés számít: láttam én már olyant is, hogy 1345-en láttak valamit (Vatera), aztán senki nem vette meg.

Meg olyant is (nekem volt olyan, többször is), hogy látták 3-an vagy 5-en, s abból az egyik meg is vette :D

2019. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
igazából az miatt vagyok ki ,hogy eleinte micsoda vevőkör alakult ki tolongva írtak rám aki megvette volna csak aztán pár nap után senki sem írt. Az érdeklődés a bot és orsó iránt na arra nem számítottam utána kihűlt a hirdetés . Lehet tizedikén újra megpróbálom ahogy írták kipróbálom a Marketplace is facebook-on :D ;) Fizetéskor :D
2019. máj. 18. 16:31
 18/19 anonim ***** válasza:
Én írtam Neked a marketplace-t is (17-es vagyok): igen, kihűlt a hirdetés és igazából eddig nem akartam leírni, de én pont az ilyen időrabló meg komolytalan érdeklődők miatt nem is árulok a Jófogáson. inkább felteszem a Vaterára, ott leírok mindent, amit csak tudok, aztán ha lelicitálták, akkor már szinte majdnem biztos, hogy meg is veszi az illető. És nem zaklatnak telefonon a nap minden órájában, hogy aztán nem is veszik meg, stb.
2019. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én csak magamból indulok ki, mondjuk én nem is használtam soha ezeket a piactereket. De egyrészt nekem nem kell se roller, se horgászbot (tudom, ez nem érv, de csak azt mondom, hogy ha én lennék az egyetlen vevő a Földön, adhatnátok akár 10 ft-ért is, én nem venném mert nem kéne :D), másrészt meg ha kell valami, azt is szívesebben veszem boltból vagy webáruházból. Múltkor pl. egy 128 gigás SD kártya kellett, az előtt meg egy másik műszaki cucc. Árgéppel megnézem, hogy hol a legolcsóbb, aztán onnan, akár ott személyes átvétellel - mert sok ilyen van, hogy van fizikai boltjuk is, de webáruházként működnek. Pl. Alza is ilyen.

Meg se néztem ilyen virtuális piactereket, műszaki cuccot meg pláne nem vennék ott. Miért jó ez nekem? Mert nekem megér annyit a nyugalmam, hogy nem kell szrakodnom, vitatkoznom ha hibás a termék, aztán futhatok a pénz után, ráadásul még garanciát is adnak rá, ha később romlana el a jótállási idő alatt. A boltjuk, szervizük meg nem "fut el", nem tűnik el mint szürkeszamár a ködben, legalábbis addig az 1-2 évig, ha addig kitart, meg már megérte. Kerüljön inkább többe valamivel. Itt a gyakorin is elég sok a kérdés, hogy átvertek, nem küldték a cuccot, stb. stb. (ami ráadásul nem is új, hanem használt). Sztem aki nagyban csinálja is ezt, annak is csak addig éri meg, amíg egyszer meg nem égeti magát, aztán kiderül, hogy a veszteség miatt már többet bukott, mintha újonnan vette volna a dolgokat egy megbízható boltban.

2019. máj. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!