Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit érnek névértéken...

Mennyit érnek névértéken felül ezek a bankjegyek?

Figyelt kérdés
Hozzám került négy darab 2019 -es nyomtatású UNC, magas sorszámú és sorszámkövető 10 000 forintos bankjegy. Mennyiért tudnám őket névértéken felül értékesíteni?

2019. máj. 28. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
12-14.000 forint.
2019. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amennyit adnak értük. Biztos nem vagy elégedett ezzel a válasszal, de ez az igazság. Nincsenek kőbe vésett árak. A kereslet-kínálat dinamikusan változik. Ha mégis kapaszkodót keresel, akkor morfondírozz el azon, hogy vajon hány ilyen állapotú, korú és konfigurációjú (sorszámkövető, blabla) bankjegy van gyűjtőknél és spekulánsoknál. Szerintem sok.
2019. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én is gondoltam hogy sok van belőlük, köszi a válaszokat :)
2019. máj. 28. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Most még semennyivel nem menne névérték fölött. Ha olyan helyen veszel fel pénzt ahova közvetlen a bankjegy nyomdából érkezik a készpénz, akkor ott is mindegyik még UNC és sorszámkövető lesz. Ha vársz 30-40 évet akkor talán elmegy majd névérték dupláján (más kérdés, hogy ennyi idő alatt egyéb befektetéssel még többet keresnél).
2019. máj. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van. Nem sokat ér. Én hetente kapok, van hogy 50-100 darabot. És igen, eléggé sok van belőle :))
2019. máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!