Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A futárnak meg kell várnia,...

A futárnak meg kell várnia, amíg kibontom a csomagomat?

Figyelt kérdés

Magánszemélytől veszek 5 könyvet, ami 12000 Ft + a szállítás. A srác elég gyanús, először a kérdésemre írta, hogy természetesen utánvéttel adná fel, másnap nem is írt vissza, utána nap meg megjegyezte, hogy amúgy utalással olcsóbb, és egyszerűbb lenne. Hát mondom nekem jó az utánvét. Szóval inkább kibontanám a csomagot, mielőtt kifizetem, ha egyáltalán megjön, nehogy más legyen benn, vagy kevesebb könyvet tegyen bele.

Gls futárról van szó. Meg kell várnia? Nem fog akadékoskodni?


2019. máj. 29. 08:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Most se ír vissza már 2 napja, lehet fel sem adja.
2019. máj. 30. 12:28
 12/15 anonim ***** válasza:
Azóta történt valami? Megérkezett a csomag?
2019. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Thomasblr válasza:
Esetleg elolvastad azota a konyveket?
2020. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igen megkaptam, el is olvastam, de azért nem hiába volt gyanús...

A Trónok harca 5 kötetéről volt szó, és a képeken tök jó állapotúak és az új kiadásúak voltak, erre a csomagban csak a 2-5., tehát 4 db könyv volt, tiszta gyűröttek, az egyik ilyen kiadás a másik olyan kiadás, és könyvtári jelzések voltak rajtuk/bennük.

Persze, tudom, ezért az árért nem kapni meg az 5 könyvet szép állapotban, de akkor se tegyen ki kamu képet...

Meg tudom, nem a kinézet a lényeg egy könyvnél, de nekem az is számított volna.

Mindegy elolvastam, aztán eladtam 9500 Ft-ért, szerintem ez reálisabb ár értük.

2020. szept. 10. 20:06
 15/15 A kérdező kommentje:
Amúgy nem terveztem volna eladni őket ha normálisan néznek ki.
2020. szept. 10. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!