Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudok úgy árut eladni és...

Hogy tudok úgy árut eladni és kiküldeni, hogy rejtve maradjon a személyazonosságom? (hosszú)

Figyelt kérdés

Még soha nem adtam fel levélen kívül semmit.

Valószínűleg nem kellene leírnom, hogy miért kérdezem,mert így lehet, hogy csak off választ kapok, de azért van ennek akkora súlya, mert használt bugyikat és zoknikat szeretnék eladni.

(Kérlek ne szóljatok be emiatt, pár hónapja írtam ki kérdést ezzel kapcsolatban, hogy az akkori anyagi helyzetem mellett bevállaljam-e. Eddig nem tettem, de most az eddigieknél is súlyosabbnak és kilátástalanabbnak tűnik a helyzetem, sajnos itt nem arról van szó, hogy nem diákmunkázom, szóval lusta lennék vagy telhetetlen a pénzt illetően)

Szóval nem tudom, hogy fox postnál az átvevő látja- e az adataimat, vagy hogy milyen más megoldásaim vannak arra, hogy max a közvetítő szerv tudja az adataimat, de az ne adja ki semmilyen formában a harmadik félnek, vagyis a vevőnek. Gondolkoztam valami paypalos megoldásban is, de arról sem tudok sokat,mert sosem volt paypalom sem.

Tudom, hogy semennyire nem vagyok tájékozott ebben a kérdésben, de kérlek értsétek meg, hogy a környezetemben élőktól érthető módon nem kérdezhetem meg.

Előre is köszönöm, ha valaki tud hasznos választ adni.


2019. máj. 29. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát... ezen egyszerre szomorkodok és nevetek. :( :)
2019. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, remélem, hogy egyszer majd én is nevetek csak ezen az egész szituáción
2019. máj. 29. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
A Foxpost esetében látszik a feladó neve az emailben... Viszont az adatok valódiságát nem ellenőrzik
2019. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csomagfeladásnál nem kérnek igazolványt, főleg, hogy ezek egy sima, nagyobb borítékba is beférnek. Bármi kamu nevet és címet ráírhatsz.

Fizetésnél meg Paypal, de a sima bankszámlaszámodat sem fogja lenyomozni, hacsak nem ott dolgozik vagy titkosügynök.


Paypalról meg van egy rakás magyar nyelvű videó a Youtube-on.


https://www.youtube.com/results?search_query=paypal+hogyan

2019. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!