Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyetemen keresztül mentem...

Egyetemen keresztül mentem hivatalos szervhez dolgozni. Ígérgettek, hogy lesz szerződés, de hónapok óta semmi és ki sem fizettek. Most hívnának vissza, de a szerződés még mindig sehol. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Más esetben eleve nem mentem volna szerződés hiányában, de így, hogy az egyetemen keresztül volt és nagy presztízsű helyen, kezdetekben nem foglalkoztam ezzel. Tudom, nagy hiba volt. Csak azért mennék vissza, mert szakmailag előrébb vinne, ha ott dolgoznék, de azt nem akarom, hogy palira vegyenek.

Akit érdekel, privátban megírom, melyik szervezetről van szó.



2019. jún. 2. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ezt egy hivatalos szerv csinálta akkor nyert ügyed van, mert azt a közintézményi vezetőt aki alatt ez történt úgy meghágják, hogy a füle kettéáll. Magáncéggel szemben sokkal nehezebb lenne bizonyítanod az igazad, ott munkaügyi bíróság és ügyvédi segítség is szükséges lehetne, így írsz egy levelet a felettesed felettesének és valószínűleg megkapod a pénzed.
2019. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Balhét nem akarok, mert nem egyedi eset, hogy az egyetemről diákok ide mennek dolgozni (és eddig nem volt probléma), ráadásul a főnököm tanít az egyetemen is, tuti botrány lenne belőle és az a minimum hogy az egész intézet megutálna a szaktársaimat is beleértve, de még az is lehet, hogy kirúgatnának az egyetemről.

2019. jún. 2. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!