Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Örököltem egy présházat,...

Örököltem egy présházat, pincével együtt. Mire tudnám használni, amivel egy kis bevételt szerezhetek?

Figyelt kérdés
Szőlő és gyümölcsös nincs hozzá, csak maga az épület, és a pince.Eladni nem szeretném, mert már rég a családé, borászkodni pedig nem szeretnék, nem is értek hozzá.

2019. jún. 6. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiadod valakinek
2019. jún. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Jó partikat lehet ott csapni, gondolom "minden" megvan hozzá. A pincébe vehetsz egy kis bort olcsón a szomszédoktól.

Amit viszont nem értek, hogy hogy lehet egy présházat örökölni pincével, amihez nincsen szőlő.

Hol van ez?

2019. jún. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Dunántúlon van.Ez nem az a tipikus pince a hegyoldalban, nagy szőlővel, és gyümölcsössel.A falunkban olyan rész is van, tudom mire gondolsz.Ezt ugy képzeld el, hogy a falu utolsó utcája a pincesor.van vagy 35 pince 2 sorban, ezek csak présházak.Alattuk van egy közepes méretű pince, és ennyi.Mikor gyerek voltam apám csinált még bort, sok családnak van ott présháza.De mindenki megvette valahol a szőlőt, és azt dolgozták ott fel, majd oda jártak fel borért.
2019. jún. 6. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!