Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki diákként...

Van itt olyan, aki diákként volt kint Ausztriában csak egy nyarat dolgozni? Hogyan, milyen szervezettel lehet ezt megvalósítani? Érdemes lenne? 17/L Jövő nyárra gondolok, idén nyelviskolába megyek.

Figyelt kérdés

2019. jún. 6. 13:31
 1/2 anonim válasza:
Én Ausztriába dolgozom egy hotelben. Hozzánk most fog jönni egy diáklány aki minijobot keresett és ide felvették, de szerintem ha elmúltál 18akkor simán kijöhetsz egy nyárra is(nem csak minijob).Viszont millió közvetítő van aki ezzel foglalkozik, ők mégis jobban tudják, mint én.
2019. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy közvetítővel menj ki dolgozni! Keress magad ams.at pl. Rengeteg fagyizó, strand stb keres nyáron embert, a határhoz közeli family parkról nem is beszélve. Nem kell szervezet! Felhívod, odamész és ha szimpi voltál fel is vettek.
2019. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!