Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PayPal-ra szerettem volna...

PayPal-ra szerettem volna regisztralni viszont a szamlaszamomat nem fogadja el. Ez miert van?

Figyelt kérdés
Tobbszor leellenoriztem es jol irtam de valamiert megse engedi:(
2019. jún. 8. 22:24
 1/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nem biztos, hogy jó helyen jársz, ha a Paypal regisztrációnál számlaszámot kell megadni. Mit is szeretnél pontosan csinálni?
2019. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendelni szeretnek es a bnom akart segiteni mert neki van es kertek a szamlaszamomat elosszor mas kartyakat kertek (visa,mastercard stb) de sajnos ilyenem nincsen igy nem tudom hogy mashogy oldhatnam meg erre valahol latta hogy mas bankot meglehet adni es beirtam oda a nevet es a szamlaszamot ala de nem fogadta el
2019. jún. 8. 23:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már régen regisztráltam, de úgy rémlik bankkártya számot kértek, nem bankszlaszámot.
2019. jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

BAnkszámla szám kell hozzá, hiszen azzal kell összekapcsolni.

Bankkártyához semmi köze, illetve persze ha akarod, azzal is össze lehet kapcsolni, de nem kötelező.

Az akkor kell, ha nem akarod feltöltögetni a PP-fiókodat, hanem bankkártyával akarsz fizetni PP-n keresztül.

Nekem nem így van, mert nem dombornyomott a bankkártyám, így nem tudok vele fizetni pl ebay-en. Ezért utalok pénzt a PP-számlámra, 1-2 nap alatt könyvelődik, onnantól tudom használni az egyenleget.

A bankszámlával pedig azért kell összekapcsolni, mert csak akkor működik, ha ugyanannak a személynek a nevén van mindkettő. Ha a PP-det Kiss József névre regisztráltad, és hozzá akarod kapcsolni a Nagy Béla bankszámláját, azt nem fogja engedni.

De jó lenne tudni, milyen hibaüzenetet ír ki.

Esetleg csinálj egy képmetszetet, amin a lényeges adatokat kitakarod.

2019. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szamlaszam csak sepan belul megy....
2019. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A számla és a kártya szavakat nem kevered te véletlenül?

Számlaszám kontra kártyaszám.

2019. jún. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!