Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a NEO kriptopénz...

Mit gondoltok a NEO kriptopénzről, érdemes most venni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 9. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Manapsag semmilyen kriptot nem eri meg venni.
2019. jún. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
nem
2019. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Érdemes. Ez a jövő. Én az összes tartalék pénzemet kripodevizában tartom.
2019. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mint a tőzsde. Nagyot lehet rajta bukni, lásd bitcoin. Hol 20.000 holt 5000 az ára...
2019. jún. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Akik leszavaztak, azok irigykednek, hogy milliókat kaszáltam a bitcoinon? Tudjátok, jókor kell lenni jó helyen. Én ott voltam és kaszáltam. Sajnállak benneteket, hogy nektek csak a proli irigykedés jutott...
2019. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A kripto-piac az elmúlt 3 hónapban úgy 100% növekedésen van túl. Nem biztos, hogy ez a legjobb pillanat a beszállásra. Ami engem illet, én rövid távon nem vagyok optimista, de hosszú távon igen.


Ha pedig befektetni akarsz, ne egy konkrét kriptopénzt vegyél. Jobban jársz valamilyen index-követő alappal. Ma már több ilyen van: BLX (Iconomi), C20 vagy C10 (Invictus Capital) CIX100 (Cryptoindex - pár hét/hónap múlva lesz csak elérhető)

2019. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, utánanézek :)
2019. jún. 10. 21:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Csakis kozvetel vegyel ha veszel, az ilyen index koveto hulyesegek nem valodi kriptopenzek hanem igervenyek egy-egy cegtol. A kripto lenyege, hogy nincs kozponti szereplo.
2019. jún. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jó, akkor ide is bemásolom :D


Teljesen igaz, hogy ez (a kripto-alapok) nem egy "trustless" befektetés. Bizony, meg kell bíznod az alapkezelőben, hogy az alapban tényleg megvannak az általuk állított eszközök (ezt külső cég auditálja egyébként), és hogy nem lépnek le vele egyik napról a másikra.

Engem mint "művelt" befektetőt azonban sokkal jobban érdekel, hogy könnyen és olcsón tudjak diverzifikálni.

Próbáltam én magamnak kripto-portfóliót menedzselni. Kell hozzá fél tucat wallet, regisztráció vagy 3 tőzsdére (ma már egyszerűbb, mert a binance-en minden (is) van) ide küldöm, oda küldöm, beírom, átmásolom, 6 confiramtions... órák mennek el vele. Nekem teljesen megfelel hogy van egyfajta intézményi kockázat, de cserébe megmarad egy csomó szabadidőm. Persze ez értékválasztás kérdése. Lehet hogy neked más a fontos, az is teljesen rendben van.

A kripto-vagyonom javát egyébként BLX-ben tartom, de főleg azért, mert azt ismertem meg először. Szem előtt tartva, hogy nem teszek bele többet, mint aminek a lenullázódását el tudom viselni.


Egy jó cikk a diverzifikációról (hagyományos piacokra)

[link]

2019. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyébkét miért pont NEO? Van valami hír vele kapcsolatban? Ahogy elnézem nem fejleszt rá senki. Ha megnézed a Tront, az EOS-t az Ethereumot, százával vannak rá dApp-ok. NEO-ra nincs szinte semmi.


[link]

2019. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!