Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a www.penznindzs...

Ismeri valaki a www.penznindzsa.hu weboldalt?

Figyelt kérdés
Elméletileg egy tőzsdézéssel foglalkozó oldal ahol egy kriptorobot dolgozik. Bitcoinnal meg ilyesmi. Vannak facebook hozzászólások is meg videó is. De nem tudom mennyire megbízható. (eredetiek e a hozzászólások) stb. Használta e már valaki esetleg?

2019. jún. 13. 10:20
 1/8 anonim válasza:
92%
Nyilván baromság,mint minden ilyen és ehhez hasonló.
2019. jún. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
igen, csak bekapcsoltam a gépet, aztán elmentem aludni, a kriptorobot meg közben dolgozta nemkem a pénzt és milliárdos lettem. mert a világ már csak így működik.
2019. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Komoly ember már az oldal nevének hallatán röhögőgörcsöt kap :D
2019. jún. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Már leírták előttem, de már a neve alapján sem komolyan vehető ez az oldal.
2019. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

LOL ezen az oldalon akkorát röhögtem :D


Kérdező, hatalmas kamu. Olyan közhelyes dolgokat írnak, hogy látszik fingjuk nincs az online pénzkeresetről, és csak arra mennek, hogy lehúzzák az embert.


A hozzászólások meg generált mind. Az e fajta fake weboldalaknál, látszik a hozzászólásokon, hogy nem valósak a vélemények, érződik nagyon hogy kb 1 valaki találta ki és írta oda.

2019. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként egyetértek minden válaszolóval. Akkor ez egy nagy kamu oldal az egész.
2019. jún. 13. 11:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem mai a kérdés, és pontosan tudod, mekkora kamu ez az oldal, de azért mondok pár érdekességet.


Szóval ott van egy srác képe, valami magyar, ő az oldal tulajdonosa. Igazán megnyerő, leszámítva, hogy ha Google-lel rákeresel a képre, látod, hogy a pénznindzsa oldal különböző országokban, különböző nyelveken elérhető. Mindenhol ugyanaz a csávó virít, de mindenhol más néven. Nekünk egy magyar srác, az olaszoknak olasz, a spanyoloknak spanyol. Baromi meggyőző, nem? Ez a tipikus átverés első jele.


Máshol meg professzorok szólalnak meg, látszik, hogy értenek hozzá. De ha rákeresel, akkor kiderül, hogy csak egy stock fotó, és ezer másik oldalon ezer másik néven szerepelnek. Baromság.


A facebook-os bejegyzéseknek meg semmi köze a facebookhoz. Tiszta kamu, kamu profilok, amik csak képek, kamu nevek, nem tudsz hozzászólni, de ha igen, akkor eltűnik a hozzászólás. Nem is vagy bejelentkezve face-re, de tudsz lájkolni, persze ha frissítesz egyet, máris visszaállt az alapállapotba. Szóval ez is olcsó kamu. Ha mégis oda tudod írni, hogy "ez kamu", instant törlik vagy meg se jelenik.



Na és a vicc, hogy ettől még lehetnek értelmes, hasznos infók az oldalon, akár jó tippek is. De többnyire végtelenül primitív módon, leegyszerűsítve, összevissza kamuzva azt akarják eladni, hogy könnyen, gyorsan és ingyen tudsz csinálni mindent, biztonságos, és napi dollár ezreket fogsz keresni. Ahogy mindenki más! Jeee!


Általában tele van reklámokkal, affiliate/referral linkekkel, amikkel a tulaj(ok) pénzt keres(nek). Rosszabb esetben helyesírási és nyelvhelyességi hibáktól is hemzseg.


A pénznindzsa egyszerűen csak komolytalan. Persze említ módszereket, amelyek nem akkora baromságok, mert pl. a YouTube-bal tényleg lehet pénzt keresni. De hogy rulettezésből, hát az a pofátlan átverés csúcsa! És nyilván a duplázós módszert akarja eladni, mint mindenki más is, ami ugyebár a biztos bukás egész rövid idő alatt is.


A kaszinók pedig azok után a behozott játékosok után szoktak fizetni, akik veszítenek. Tehát még neki sem érdeke, hogy te nyerjél a ruletten.



Tudom, hogy most nem mondtam sok újat, de inkább összefoglaltam, hogy ha profibb csalásokkal találkozol, legyen egy referenciád. :D

2020. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. És az utolsót is! Borzasztó hogy ilyet csinálnak... De rájöttem a legtöbb ilyen és ehhez hasonló oldal szinte mindig kamu az egész.
2020. júl. 27. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!