Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes Magyarországra hazaköl...

Érdemes Magyarországra hazaköltözni?

Figyelt kérdés

Dániában kaptam munkát - végzettségemhez megfelelőt. Kiköltöztem. A munka és a hely szuper, de az elmagányosodás drasztikus szintűvé vált.


Kaptam egy állásajánlatot Magyarországról - anyagilag közel azonos a dánnal és budapesti központú.


Érdemes-e Magyarországra visszaköltözni? Mennyire élhető, ha megfelelő jövedelme van az embernek? Elindult az ország a nyugat felé kulturálisan, felfogásban, működésben, vagy inkább ellehetetlenül?


2019. jún. 15. 14:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hazaköltöztem. Munka és karrier terén minden rendben - minden szinten kevés a szakember, főleg a több nyelvet beszélő.


Mindemellett több hátrányát látom a hazaköltözésnek, mint előnyét. Ma már nem költöznék vissza.

2021. márc. 7. 10:05
 12/14 anonim ***** válasza:
Éppen más területen látod hátrányát? A fő motivációd volt, az elmagányosodás megszüntetése, ugye? De mégsem érzed jobban magad?
2021. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A magány már nem probléma. A munka terén is sikerült megtalálni a számításunkat.


Más okai vannak, hogy ma már nem költöznék vissza - és pont ezek miatt váltunk, ha a Covid lecseng. Reméljük, hogy 1.5-2 éven belül.

2021. márc. 8. 19:34
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért kérdezlek, mert én abban a cipőben vagyok, amiben te voltál. Még döntés előtt, de a hazafelé menés felé hajlok..
2021. márc. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!