Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi legyen az energiaitalos...

Mi legyen az energiaitalos alumínium dobozokkal?

Figyelt kérdés

Sok felgyűlt. Nem dobtam ki őket, mert láttam a csövesek is szedik össze... Konretan olyan sok van, hogy össze kellett nyomni, hogy elférjen.

Nem milliomos akarok belőle lenni... Úgy vagyok vele ha már egy energia ital kijön belőle, vissza hoz egy doboz monstert akkor megérte gyűjteni...

Hova lehet ezt vinni ahol pénzt is adnak érte?



2019. jún. 20. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesco-ban van automata,ahova bedobálhatod, és kapsz érte pénzt... Azt hiszem 15 forintot adnak 5 doboz után most akciósan? amúgy 10-et? Vagy valahogy így.
2019. jún. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De várj én ezeket össze nyomtam/tapostam, hogy férjen el...

Így nem hiszem, hogy a lyukba tudom tolni.

2019. jún. 20. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:
A Tesco automata nem fogadja be a lapítottat. Amúgy 3 Ft/darab áron számolja, és legalább 5 kell, mert ahogy írták 5ösével ír jóvá 15 Ftot.
2019. jún. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bármilyen italos fémdobozt összetaposod gyüjtöd. egész éves adagot decemberben leadod méhecskében.
2019. júl. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!