Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok,és szadán a...

15 éves vagyok,és szadán a CBA-ba tudok diákmunkát vállalni? És haza lehet hozni a papírt amit alá kell írni a szülőnek,ha nem tudnak velem jönni? És hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Mennyek be,és kérdezzem meg az ismerőst,mert aki ezt intézi,nagyon jó barátunk évek óta.
2010. júl. 9. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
drága :) menj be és kérdezd meg, így nem tudunk biztosat mondani. de szerintem haza lehet hozni a papirt.
2010. júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Természetesen haza viheted a szerződést, mert így hívják. Ha mégis azt kérik tőled, hogy ne vidd el és úgy írd alá akkor a következőket teheted:

1 elolvasod és ha nem értetsz valamit megkérdezed

2 elolvasod és telefonon megkérdezed aput vagy anyut ez mit jelent

3. elolvasod és megkérded az ismerőst magyarázza el

De nem lehet olyan bonyolult ami benne lesz. Kell legyen benne arról szó, hogy mikor mennyit dolgozol mettől meddig van a munkaidőd és mi a feladatod.

Amire figyelj oda, ohgy az adataid pontosak legyenek cím, név, adószám stb

Jó munkát

2010. júl. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
15 évesen nem lehet diák munkát vállalni! Lehet akármilyen ismerősötök.
2010. júl. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mások is tudtak.
2010. júl. 17. 10:50
 5/5 anonim válasza:

00:21 szerintem aki nem ért hozzá az ne szóljon bele 15 éves kortól lehet(hivatalosan) diákmunkát vállalni(szülői beleegyezéssel)

kérdésedre meg szerintem máker vagy hogy ott dolgozik egy jó barátotok így sima ügy lesz jelentkezni hajrá :)

2012. aug. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!