Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 6755 Ft-ért 9 db lovas füzetet...

6755 Ft-ért 9 db lovas füzetet ( spirálos, tűzött, kockás, vonalas plusz még egy notesz ) szállítással együtt soknak tartjátok? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nemrég Facebookoztam és feldobott egy nagyon jó oldalt ahol írószereket és hasonló dolgokat lehet venni, és láttam hogy nemrég adtak ki eladásra egy új lovas füzet kollekciót. Én szeretek hamar felkészülni ilyen téren a következő tanévre, nagyon tetszettek is a füzetek és zsebpénzem is van ezért gondoltam megrendelek az összes tantárgya 1-1 füzetet. Ki is választottam mindet, plusz még egy noteszt is hogy felirjam a házit vagy a dolgozatok, feleletek időpontját. Ezután kitöltöttem a szállításhoz szügséges összes adatok és legvégén mutatta meg a végösszeget és egy picit elbizonytalanodtam. 6755 Ft lenne az egész szállítással és mindennel együtt. Nem szeretnék úgymond rossz üzletet kötni, ezért kérném a segítségeteket ebben. Szerintetek megéri? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2019. jún. 23. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem drága. A FB hirdetés alapján talált dolgok ritkán olcsók, hiszen ki kell "fizetned" a hirdetési költségeket.
2019. jún. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Közben megkérdeztem édesanyámat is. Mondta hogy hadd nézze meg a füzeteket. Megmutattam neki. Azt mondta szépek, és hogy lehet nem a legolcsóbb, de a helyi papír írószerben nem lehet ilyen lovas füzeteket venni, és hogy jobb ha ilyesmire akarom költeni a pénzt mint pl. sminkre vagy számítógépes játékokra xd Ezek alapján ő azon a véleményen van hogy rendeljem meg.
2019. jún. 23. 11:07
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nagyon jó ár
2019. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Jah, mert a lovak a lényeg... Istenem.
2019. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó. Talán bűn hogy szeretem a lovakat és járok lovagolni is? :)
2019. jún. 23. 15:00
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Csak a kérdés szempontjából totál irreleváns.
2019. jún. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Úgy tudom mindenki eldöntheti miről ír ki kérdést, és hogy mit ír bele a kérdésbe :)
2019. jún. 23. 15:44
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mekkorák azok a füzetek? A4-es méretűek?

Szerintem nagyon sok érte...


Csak azért, mert pl. a Vaterán csodaszép lovas füzet - nem az enyém, nem reklám - 250 ft / db.

Ha szeretnéd, privátban elküldöm a linket.

2019. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen A4-es füzetekről van szó. Csak A4-eseket használok. Ha jól emlékszem 365 Ft volt egy füzet, és a kis A5-ös keményfedeles notesz pedig 915 Ft. Arra nem emlékszem pontosan hogy a spirálos és a tűzött füzet ugyanolyan árban volt-e, de mindjárt felkeresem az oldalt és küldök egy linket.
2019. jún. 23. 17:23
 10/12 A kérdező kommentje:

Itt van: [link]

És igen utolsó köszi nyugodtan elküldheted azt a linket. Minden ilyen lehetőség érdekel :)

2019. jún. 23. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!