Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a menete a bankkártya...

Mi a menete a bankkártya pótlásának?

Figyelt kérdés

Két hete használtam utoljára a kártyát. Az előbb kerestem valamiért, de sehol nem találom. Mindig a tárcámban van, nem tudom hogyan eshetett ki belőle és hol, de itthon már mindent átnéztem és nincs meg. Se a kocsiban, se ágy mellett-alatt-felett becsúszva, sehol.

Mi a menete az új kártya igénylésének?

Mennyibe kerül? (OTP)

Két napon belül szükségem lenne rá, mert nyaralni viszem a családot, mit tegyek?


Egyébként netbankon megnéztem, nem tűnt el róla pénz, szóval valószínűleg (eddig) nem találták meg vagy leadták valahol.



2019. jún. 25. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

2 nap alatt nem lesz meg, az 100000000000000%!

Nekem ingyen pótolták, 2 hét alatt.


Mit tegyél? Párodnak, vagy kölyöknek nincs kártyája? Ha van utalj arra, vagy vigyél kp.-t vagy ahogy én szoktam, befektetési arany érmét.

2019. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg, attól függően, hogy hová mész, válts utazási csekket, vagy mobiltelefonos fizetési app.
2019. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!