Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem ruhát 40 000 Ft...

Rendeltem ruhát 40 000 Ft értékben, amit bankkártyával fizettem. Futárnak szokás adni borravalót?

Figyelt kérdés

Ha igen, mennyit?

Pizzafutarnak meg ilyesminek szoktam, de nem nagyon rendeltem még futárszolgálattól.


2019. jún. 28. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam!
2019. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez most egy cipő, vagy két zsák használt ruha? Átveszed a kapuban, vagy vigye fel a 8.-ra! hát mérlegelj.
2019. jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam ilyen futárnak borravalót adni. Mondjuk kertes házban lakunk, kb. kettő métert kell hoznia a csomagot a kapuig. Ha valami nagy, nehéz csomagot cipelne fel a hatodikra, akkor adnék.
2019. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Azért ez sem így van, én pont azért lakom panel emeletén mert nincs pénzem kertes házra. Most akkor pont a szegényebb rétegnek kéne adnia mert fel kell cipelni? Ha ismerős futár jön akivel elégedett vagyok, kedves szokott lenni, akkor neki általában adok pár száz forintot. Ha új futár van akkor amilyen kedvem van, vagy ahogy viselkedik. Ha eltéved, 3 órával később jön, húzza a száját hogy fel kellett hoznia akkor nyilván nem, de egyébként sem mindig.
2019. jún. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez egy oltony :)
2019. jún. 28. 19:08
 6/9 A kérdező kommentje:

de nem hiszem, hogy szamit

egy futarszolgalat nem tudja, hogy mit szallit

lehetne playstation vagy 20 póló is

2019. jún. 28. 19:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A kettes azért kérdezte, hogy mi az, hogy kb mekkora a csomag. Egy öltönyért nem adnék borravalót, de ha két zsák ruhát cipel fel lépcső nélkül a hatodikra, akkor is.
2019. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem szoktam. De volt pl, hogy benne volt a házhozszállítás leírásában, hogy nem hozzák fel az emeletre (bútor; nem feláras választható volt, hanem egyáltalán nem vállalják), és amikor jöttek, szépen megkértem őket, hogy vigyék fel, mert a férjem csak pár nap múlva jön haza, én meg terhes vagyok. Rendesek voltak, felvitték, kaptak mindketten borravalót.
2019. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose adok
2019. jún. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!