Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha jófogáson kinéztem 2 fém...

Ha jófogáson kinéztem 2 fém bevásárlókocsit, amihez van 2-3 ezer ft-ért házhozszállítás, akkor a kettőhöz 2x kell fizetni ezt is, vagy csak 1x?

Figyelt kérdés

Használt bevásárlókocsik, olyanok, mint amit a Tescoban tologatunk.

Megnézném személyesen, de elhozni nem tudom, nincs kocsim, és vidékre kéne hozni.

Már sokszor volt eszembe, hogy szerezni kéne valahonnan, mert láttam más házaknál, de lopni nyilván nem akartam.

Most van fent azt hiszem, 3 ezerért, amúgy a többi 10 körül van. Olyan jól jönne sokszor a ház körül.

Szóval ha kettőt vennék, akkor a házhozszállítási díj egyszer, vagy kétszer lenne felszámítva?



2019. jún. 30. 18:12
 1/9 belapus ***** válasza:
Általánosságban: ha egyszerre hozzák a kettőt, akkor egy szállítási díjat számolnak.
2019. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jún. 30. 18:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem fogják egy árral elhozni, tekintettel arra, hogy meg van határozva a csomag max. mérete és a bevásárlókocsi jó, ha egyáltalán belefér ebbe.

2 db bevásárlókocsi 1 csomagként TUTI NEM ADHATÓ FEL!

2019. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Itt meg is lehet nézni a méretet:

[link]

2019. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezeket egybe szokták tolni, és úgy max 10 centivel növeli meg a méretet, de azt is csak 1 irányba a 3-ból.
2019. jún. 30. 20:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó, akkor el fogják hozni - nem fogok Veled vitatkozni...

Csak nehogy majd meglepődj...

2019. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

NEM állítottam, hogy el fogják hozni, csak hogy nem azon múlik, hogy 1 vagy 2.

Értelmezd.

2019. jún. 30. 20:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja, tudom, én vagyok a hülye, mert nem tudok értelmezni.


Mi a francnak kérdeztek, ha utána kioktattok?

Már nem az első eset, hogy segítek a kérdezőnek és egy normális válasz helyett kioktatást kapok.

Tudod mit, ezek után rohadtul nem érdekel, hogy 3 vagy 6 ezer ft szállítási költséget fogsz fizetni.

Teljesen normálisan válaszoltam - de pont nem fog érdekelni egy kérdés se, azt szenvedjetek a válasz nélküli kérdéseitekkel.


Így is már belefáradtam örökössen hadakozni a kötekedőkkel. Léptem.

2019. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lepjel is, mert en tenyleg normalis voltam, te nem arra reagaltal, amit en irtam, aztan meg neked all feljebb.
2019. júl. 1. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!