Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes vásárlás esetén a...

Internetes vásárlás esetén a PayPay-nak mik az előnyei és hátrányai?

Figyelt kérdés
Pl. egy fiatal, aki külföldre megy tanulni és/vagy dolgozni, és szeretne biztonságosan vásárolni (eszközöktől kezdve számítógépes játékokig, stb), annak érdemes használni? Biztonság, egyszerűség, megbízhatóság, és hasonlók érdekelnének. Még soha nem vásároltam neten semmit, tehát tapasztalatlan vagyok. Olvastam már utána, de azok régebbi cikkek voltak, kíváncsi vagyok az emberek mostani véleményére.
2019. júl. 4. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:

> Pl. egy fiatal, aki külföldre megy tanulni és/vagy dolgozni

Tökéletesen indifferens, hogy hány éves vagy mit csinál. Én az egyszerűség miatt használom: nem kell mindenhol külön megadnom a kártyám adatait, címemet. Az előbbi miatt biztonságosabb is, mint a sima kártyás vásárlás.

Hátránya a kereskedő oldalán van: igen magasak a tranzakciós terhek.

2019. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!