Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valaki átvert jófogáson...

Ha valaki átvert jófogáson mit tudok ftenni? Elutaltam a pénzt a névre meg a számla számra, de szerintem a csomagot nem küldte el.

Figyelt kérdés
2019. júl. 15. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Rendőrségen feljelentést teszel aztán vagy foglalkoznak vele vagy nem.
2019. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

1-es, azért rögtön a rendőrségre küldeni a tények ismerete nélkül elég bátor húzás... Olvastam én itt már olyant, hogy becsapta az eladó, mert utalt, de az eldó nem válaszolt, pedig már 5 emailt is írt, a végéán kiderült, hogy 1 nap alatt írta azt az 5 emailt - amúgy ünnep, hosszú hétvége volt - csak a vevő "kissé" türelmetlen volt. Meg amikor pénteken este utalt (amit jó eséllyel csak hétfőn reggel kapott meg az eladó és KEDDEN REGGEL magából kikelve tobzódott itt, hogy még nem kapta meg a csomagot! :D


Kérdező, miből gondolod, hogy átvert?

Mikor utaltad el a pénzt?

MI az, hogy "szerintem" a csomagot nem küldte el?

Végezetül mit vettél és mikor?

2019. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Hány napja?

Szerinted...

2019. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Mikor történt ? Van reagálása ? Akkor előbb kérdd el a postai stb bizonylat fotóit , ha napokig semmire sem reagál akkor csaló .Jelezd hogy kap 3 napot az utalásra vagy felnyomod . Kisebb 5 10 ezres összegeknél megjátsszák a csalást , amiatt ritkån mennek el a yardra .
2019. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem reagál az eladó, akkor jelenteném a Jófogáson.
2019. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!