Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkanélküli járadék lemondása?

Munkanélküli járadék lemondása?

Figyelt kérdés

Említett nekem egy olyat az ügyintéző amikor intéztük ezt hogyha sikerül elhelyezkedni emailben le kell jelenteni.


Esetleg aki jártas ebben megtudná nekem mondani ennek a menetét? Sehol sem találom sajnos hogyan lehet a személyesen kívül.



2019. júl. 17. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Írsz az ügyintéződnek, hogy le szeretnéd mondani az álláskeresésit ettől és ettől a naptól, mert találtál munkát. Ennyi. Vagy mire gondolsz pontosan?

(én személyesen voltam bent, de movel akkor még nem volt szerződésem, kérték, hogy később küldjem el emailben, lvalszeg tőled is fogják ezt kérni)

2019. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt tudod megtenni:

[link]

2019. júl. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A hónapban eltelt 17napért megkapom még a járadékot?

2019. júl. 17. 17:07
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Amire eddig jogosult voltál, azt megkapod, igen.

Meg igényelheted a fennmaradó összeg 80%-át is, de ebben az esetben ha pár hónapon belül újra munkanélküli leszel, nem fog járni pénz, csak miután összegyűjtöttél megint 360 napot.

2019. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

Én írtam egy levelet, hogy X. Y. napon munkaviszonyt létesítettem, kérem, töröljenek az álláskeresők közül. Semmi mást nem írtam. Azt se, hogy hol stb.


Elküldtem simán, postán. Ennyi.

2019. júl. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!