Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Kérdésem a következő, lenti információk alapján a járadék igényléstől számított 2. munkahely leigazolhatja a kérvényt, és jogosult vagyok a pénzre? Köszönöm.

Március végén felmondtam az előző munkahelyemen, rá néhány napra be is jelentettem magam munkanélkülire, illetve a járadékot megigényeltem. 3 hétre rá már kezdtem is az új/mostani munkahelyemen.

1 hónap eltelt, sajnos nem jött be és váltanék, már meg is van a következő ami néhány nap múlva kezdődne is.

Szívesen beadnám már azonnal felmondásom, hogy legyen néhány napom pihizni.

De vajon így a teljes összeg 80%-át megkapom? Illetve a jövőhéten kezdődő munkahely leigazolhatja a kérvényt?

Nagyon köszönöm a segítséget.

Keress kérdéseket hasonló témákban: álláskeresés, járadék, munkanélküli, munka, segély

máj. 29. 16:59  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Álláskeresési járadékon vagyok, és ugyanoda mennék vissza dolgozni, mivel jár?
Álláskeresési járulék járadék visszamondása új munkahely esetén? Szünet a munkahely között?
Ha én mondok fel a munkahelyemen kapok álláskeresési járadékot?
Fel szeretnék mondani a munkahelyemen, jogosult vagyok rá?
Mikor jár a munkanélküli járadék, és mennyi kb. , ill. mire vagyok jogosult 12 évnyi munkaviszony után?
Kirúgtak a munkahelyemről, álláskeresési segélyt szeretnék, hova kell mennem?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!