Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani jó pénzügyi...

Tudnátok ajánlani jó pénzügyi tervező appot?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk a kiadásinkat vezetni, és ehhez keresünk egy jól használható alkalmazást. A lényeg, hogy tudjuk kategórákba sorolni a kiadásainkat és kategóriánként összesíteni hónap és év végén. Ilyenből tudom hogy van kismillió, csakhogy nekünk olyan kellene, amit mindketten egyszerre tudunk szerkeszteni a saját eszközünkről. Ami csak a hab lenne a tortán ha különböző bankszámlákat külön tudna kezelni (de mindegyiket tudnánk mindketten szerkeszteni)

2019. júl. 18. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Splitwise?
2019. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megnéztem, de nekem úgy tűnik, hogy az inkább költségmegosztó alkalmazás, nekünk inkább költség követés kellene. A Koin nevű alkalmazást töltöttük le, amiben tök jók a funkciók, csak a működés nem az igazi... (nem minden adatot szinkronizál le eszközök között, ismétlődő tranzakcióknál nem lehet módosítani csak adott hónaptól az ismétlődés összegét...) Szóval valami olyat keresünk ami azt tudja, mint a Koin, csak működik is.... (Fast Budgetet néztük még meg, de az eszközök közötti szinkronizálás évi 5000 Ft.. hajlandó vagyok fizetni egy jó alkalmazásért, de évi 5000 az sok...)
2019. júl. 19. 22:59
 3/3 kapo1588 ***** válasza:
Én a cashdroidot használom, ajánlom.
2019. aug. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!