Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EBay ről rendelni biztonságos?

EBay ről rendelni biztonságos?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok stb.

2019. júl. 23. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A Vaterát ismered? Hasonló rendszerű az Ebay is... Különböző eladók, különböző értékelésekkel. Az értékelésekre kattintva elolvashatod, az illető eladó mennyire megbízható. Ha panasz van az árura, akkor először az eladónak, aztán az Ebay-nek írhatsz. Ha jogosnak találják a panaszt, akkor - bizonyos feltételek esetén és nem rendszeresen - visszatérítik a pénzt. Hála Istennek most már a Vaterára is bevezették ezt.
2019. júl. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én eddig Legót és PC játék CD-t rendeltem a fiamnak eBay-ről, és mind rendben megérkezett.
2019. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyobb értékű árura gondoltam. Ocolus Rift/rifts 60/130ezer forint.


Köszönöm az eddigi válaszokat

2019. júl. 26. 12:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha esetleg Kínából jön, akkor még 27 % áfa + vám is rakódik rá + vámkezelés díja- erre azért figyelj
2019. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!