Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinál és mennyit keres...

Mit csinál és mennyit keres egy SAP key user?

Figyelt kérdés

Átlagosan milyen a fizetésük? Mennyire keresettek? Ellátásilánc menedzsmentet fogok tanulni levelezőn. Mennyire passzol ehhez a munkakörhöz?


Köszönöm előre is a válaszokat.



2019. júl. 27. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mennyit keres, azt nem tudom, de az SAPsokat általában jól megfizetik. A Key user dolga segíteni a többi SAP usert, ha elakadnak valamivel. Tréninget tart, accesseket rendel, kapcsolatot tart más részletekkel, supporttal, ilyenek (nyilván cégenként eltérő lehet ez is).


Ami a kérdés másik felét illeti, sok cég használ a supply chainre SAPt, nyilván ha ez érdekel, akkor olyan céghez kell menni, aki ezzel dolgozik. A key user pozíciónál viszont az is fontos, hogy a céget magát ismerd, szóval általában nem egy belépő pozi.

2019. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. SEG-Automotive multi van kilátásba,Miskolc.
2019. júl. 28. 19:28
 3/8 A kérdező kommentje:
További válaszokat szívesen olvasok!
2019. júl. 29. 18:56
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem egy bagy vmi. A SAP key user-séget en eddig még csak mellék funkciokent lattam minden cegnel.

Ertem ezalatt hogy van egy poziciod aztan ha mar nagyon kened vagod az sap t meg ismered a ceget akkod talan te leszel a key user.

2019. júl. 31. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sok helyen keresnek kifejezetten csak ilyen munkakörre embert pedig.
2019. júl. 31. 21:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor biztos igazad van. Palyazd meg es megtudod mennyi a ber.
2019. aug. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nyugodtan jöhetnek még válaszok
2019. aug. 7. 17:58
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sap key user: az az ember kb aki a brigadban a legügysebben boldigul a rendszerrel. Ertsd ez alatt, hogy mondjuk az atlagfelhasznalo hasznal es ismer 5 fele programot akkor a key user kb. 10-15t. A tobbiek hozzaszaladnak ha elskadnak vagy hiva van. Vagy megoldja helyben, vagy a hibat kifejtve tovabbkerdez felfele. Ezen kivul az programban torteno valtozasok tesztelese.


Azert keresnek sok key usert a piacon , mert nem kerul sokkal tobbe mint az atlag juzer, fizetes max 10-15%al tobb, de akkor nagyvonalu vagyok, ezert a 10-15%ert a ceg kap valakit akinek van minimum 1-2 ev tapasztalata, ergo nem neki kell 8dot es dnergiat , mas szoval penzt olnie vele.


Amugy az oktatasi szint tok irrelevans a sap szinthez. Ertsd menedzserszakot vegzett elemzo, diploma ket nyelv vegfelhasnalo a volt csoporttasa egy eve ott van , key user, lent a gyarban a szalagon belabacsi a szakmunkaskepzos de o a muszakvezeto fonok, 37 eve, meg pisti a 3 eve ott dolgozo huszoneves key user, meg meg 30 db end juzer 18tol 63evesig


Annyiban passzol a suli , a supply chain management komplex uzleti folyamatokat huz fel a gyartas-logisztika-ertekesites gerincere. Ezek megertese hasznos a vallalatoknal ahol nagyjabol ugyanazok a folyamatok lesznek, es ezen folyamatok kepszodnek le SAP ban.

2019. aug. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!