Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki melyiket választaná?

Ki melyiket választaná?

Figyelt kérdés

Csak érdekelnének a vélemények. Nyilván a döntés az én kezemben van, de mégis.


1) Legkésőbb szeptember közepén tudok PÁV II-re jelentkezni és szeretnék Taxis vállalkozóként dolgozni, amint megvannak a vizsgáim és ez azért is lenne jobb mert családtaggal tudnám csinálni.


2) Oszkáros telekocsi sofőr, szintén vállalkozóként, ha nem jön össze a PÁV vizsga, mert ide úgy se kell semmi hivatásos vizsga.


3) Elvégzek egy vagyonőr képzést, mert még ehhez lenne is kedvem, ha az előző kettő nem jönne össze.


4) Robotolás raktárban vagy áruházban nulla motivációval :( Ez persze a legrosszabb esetben csak. Mert már dolgoztam betanított munkában csak itt nem becsülik meg az embert és 2x már kirúgtak elegánsan hasonló helyekről.


Informatikai meg építőipari OKJ-m is van, de ezekhez is a gyakorlat számít meg hozzá értés több éves tapasztalattal így meg nem kellek sehová és kell más terv egyértelműen.



2019. júl. 29. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Az építőipari OKJ alatt mégis mit kell érteni?
2019. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
69%
Én elmennék OKJ-s logisztikus képzésre💸💸💸💸
2019. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Egyiket sem. A meglévőkkel keresnék állást, hogy legyen gyakorlatom.
2019. júl. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Informatikai végzettséggel nem értem miért ilyenekkel bohóckodsz. Az infosok jól keresnek és hiány van belőlünk.
2019. júl. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elvégezném a hidegburkoló okj-t
2019. júl. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!