Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha mindenhol tapasztalatot...

Ha mindenhol tapasztalatot várnak, akkor hogyan helyezkednek/helyezkedtek el az emberek először, akik dolgoznak?

Figyelt kérdés
2019. júl. 31. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen, ahol 1-2 év tapasztalatot várnak el, felvesznek akár tapasztalat nélkül is, ha látnak benned fantázáit. Többeket ismerek, akik így kerültek az első munkahelyükre.
2019. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem várnak mindenhol tapasztalatot.
2019. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Erre való pl. a szakmai gyakorlat
2019. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pályakezdő pozícióban, vagy ott maradnak, ahol szakmai gyakorlaton voltak, esetleg megpróbálják az 1-2 év gyakorlatot elváró helyeket ha a munka könnyebben tanulható, akkor a cégek néha "elengedik" a kiválasztási folyamatban ezt az elvárást.
2019. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, elmennek prostinak vagy maffiozónak.
2019. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakmai gyakorlatot a szakmunkásoknak az iskola biztosítja, nem a munkahely, csak az egyetemistáknak van hogy munkahelyek gyakorlatot biztosítanak. Szakmunkással beszívod, mert ha az iskola adja utána nem vesznek fel sehová, mert elavult, és kevés a tudásod. És a nyár nagy része gyakorlattal megy el, már nem lehet azt kérni, hogy én itt, vagy ott szeretnék nyáron gyakorlatizni, mert az iskolán belül kell. Ennyi. Utána meg lehet menni gyárba vagy vagyorőrnek, vagy takarítónak. Az oktatást ennél jobban nem is baxhatták volna el. Persze most állítólag átalakítják az oj képzéseket, hogy mi lesz belőle nem tudom, de már nem is érint az én szakmámban való dolgozhatási lehetőséget már rég elvették, pont ez miatt.
2019. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom más hogy csinálta. Voltam gyakornok két világ szinten ismert multinál. Ide elég volt angol tudás. Utána már nem volt gond munkát találni.
2019. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!