Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csajok/Nők! Amikor még nem...

Csajok/Nők! Amikor még nem volt szakma a kezetekben, mivel kerestetek pénzt (mennyit)?

Figyelt kérdés
Még van 2 évem érettségiig,addig mit tudnàk csinàlni,ami női munka és viszonylag jól lehet vele keresni?

2019. aug. 1. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Diákmunka, meki, burger, vagy hostesskedés, ruhaboltban eladó, kisegítő esetleg.. van pár diákszövetkezet, nézz körül.

Diákként nem keresnek jól az emberek, nem arra van kitalálva a dolog.

Ha jól akarsz keresni, akkor előre gondolkozz!

Tanulj most jól, csinálj egy erős érettségit, felvételizz valami keresett szakra ( mostanság IT, valami mérnöki vagy pénzügyi pálya a nyerő). Nem lesz gondod később. Ha nem muszáj én most egyelőre nem is dolgoznék a helyedben. Nem ér annyit a kis pénz, inkább feküdj rá a könyvekre.

2019. aug. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem egy 16-17 évesnek havi 60-70 is "jól keresés".


Menj be egy diákmunka-szövetkezetbe, és kérdezd meg, milyen melóik vannak.


TUDNÉK

2019. aug. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
rosszlányokon megkeresik a betevőt
2019. aug. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

DMben, Tescoban dolgoztam pénztárosként. Az egyetemi lapot szerkesztettem kevéske pénzért.


Azóta megvan a diplomám, de nem a szakmámban dolgozom, hanem SSCben. Ha most lennék egyetemista, ugyanezt csinálnám, de akkoriban még nem voltak ilyenek. Nem nehéz munka, rugalmasan igazítható az órákhoz, és jól fizet

2019. aug. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

"Szerintem egy 16-17 évesnek havi 60-70 is "jól keresés"."


2006ban tetszik élni?

másfél hét munka ennyi pénzt összeszedni

2019. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Miért, mihez ért valaki 16 évesen, amiért ennyit kellene fizetni?
2019. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Végig suliba jártam, amíg el nem kezdtem dolgozni. Suli mellett mindig abban dolgoztam, ami éppen jött. Dolgoztam az egyetem könyvtárában viszonylag sokáig, digitalizálni kellett, abszolút rugalmasan kezelték mikor megyek-jövök, a lényeg az volt, hogy egy adott havi minimum kvóta meglegyen. Fixen 50-80 ezer forint körül kaptam érte 6-7 éve. De dolgoztam fesztiválon és különböző rendezvényeken is. Aztán lediplomáztam és elhelyezkedtem a szakmámban.
2019. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

semmihez, ez a segédmunka bére mostanság

ha érteni is kell valamihez az drágább

2019. aug. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!