Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak itt programozók?...

Vannak itt programozók? Milyen végzettségetek van pontosan, mennyit keresetek, milyen pozícióban? Illetve mióta vagytok a szakmában és mikor, mi volt az első munkátok (szakmán belül)?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2019. aug. 1. 04:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%

Nekem nem 5000 eurót ajánlanának, Egyesült királyságba pedig amúgy sem mennék.

Örülnék neki, mert eggyel több információ birtokosa lennék, valamint tudnám hogy ennyit biztosan érek.

Az hogy másokhoz hasonlítgatod magad és ordenáré stílusban nyilatkozol másokról, az ráadásul rólad állít ki szegénységi bizonyítványt.

2019. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%

Nem másokhoz hanem furcsáltam ennyi,senkit nem szándékoztam bántani.


Ez ugyanolyan amikor orvos haverom is kiakadt(jogosan hozzáteszem),hogy 150e-t akartak neki adni,a takarítónő is nézett kettőt amikor rákérdezett mennyit kap, ő is mosolygott picit.



Arra célzok,hogy a befektetett tanulás,idő,PÉNZ, talpalás,tudás nincsen ekvivalenciában.

2019. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Befektetett tanulásban nincsenek ekvivalenciában. Talpalásban igen.
2019. aug. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!