Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres most nettóban...

Mennyit keres most nettóban egy diplomás nővér bscvel? Össze vissza beszél mindenki.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, hogy ez eltér attól függően, hogy ki hol dolgozik, de úgy kb. ha leírnátok nekem az sokat segítene. Az emelések óta nem vagyok képben.
2019. aug. 1. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Műszakpötléktól függően lehetnek különbségek. De nagyjából 150 ezret.
2019. aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Baratnom BSC-s apolo. Szegeden 4 eve 220 eft nettoert dolgozott intenziv osztalyon. Jelenleg 24-36 tuloraval Budapesten 400-430 eft nettot kereshet meg, szinten intenziv osztalyon.

Egyeb munkakorokben is el lehet helyezkedni ilyen vegzettseggel a fovarosban 3-400 eft kozotti nettoval, sot ha klinikai vizsgalati koordinatori allast sikerul elcsipni duplajat is megkeresheted 5 ev tapasztalattal.

2019. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És miért keresnek többet BP-n? Ott nem ugyanez a KJt?


Nekem tapasztalatom nincs, van egy bsc diplomám, csak sosem dolgoztam a szakmában. Gondolkoztam, hogy ha tényleg normális lenne a nettó akkor érdemes lenne elmenni oda dolgozni.


Viszont ezt a bért kb. Multiban is megkapnám, így meg nem szívesen vállalom emberéletekért a felelősséget Vidéken élek

Borzalmasan fájó pont ez, mert én imádtam az egészet :( én is főleg ITO, SBO beállítottságú vagyok.


És akkor miért mondják ezt a rengeteg emelést? 20%,50%.

Vagy ott van a kutya elásva, hogy csak az alapbérre vonatkozik?

2019. aug. 1. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Magánklinikára kell menni, mindenképpen jobban jársz, anyagilag is, meg túlóra sincs.
2019. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, ez nem igaz. En is ezt gondoltam, majd mikor a parom folyekony angollal, 5 ev relevans tapasztalattal munkat keresett, 220-260 eft nettokkal akartak kiszurni a szemet. Kevesebbet fizetnek mint allami alkalmazottkent...
2019. aug. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!