Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A tescoban vagyok diákmunkán,...

A tescoban vagyok diákmunkán, mint árufeltöltő. Az én munkakörömbe beletartozik-e az, hogy az árut mozgassam?

Figyelt kérdés
Tehát itt arra gondolok, hogy kezeljem a húzható emelőt, mivel én úgy tudom, hogy nem, mivel gépeket nem kezelhetek. Tudom hogy ez valószíneg benne van a munkaszerződésben, de miután visszaadtuk az aláírás után, nem emlékszem ezzel kapcsolatban mi volt írva. 16/L

2019. aug. 3. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne kezelhetnél gépeket? Olyat nem, amihez kell jogsi, önálló mozgásra képes, de amit csak húzni kell, olyan bárki használhat. Diákmelón nem hiszem, hogy van rendes munkaköri leírás
2019. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Kézi békával igen, elektromossal nem.
2019. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Értem. Igazából azért kérdeztem, (főleg itt a kézi békára utalva), mert anélkül, hogy bárki megmutatta volna, elvárták, hogy hozzam ki és miután (szerintem érthető módon) nem ment, leszídtak(bár ezem meg sem kéne lepődnöm, miután szinte mindenhol azt olvasom, hogy a betanítás 0 és így várnak el mindent). Illetve azért kérdeztem még, mert az egyik munkatársamnak aki szintén diákmunkás, nem engedték kezelni és többektől is hallottam, hogy nem megengedett a diákoknak. Köszönöm a válaszokat

:)

2019. aug. 3. 21:44
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem beletartozik, mert akkor hogy töltöd fel az árut, ha nem mozgatod oda hozzá?


Én láttam diákmunkás árufeltöltőket és ők békáztak rendesen, másképp nem is haladtak volna a munkájukkal.


Viszont az, hogy a nem tudásért leszidnak rögtön, nem szép dolog és legközelebb kérd meg a leszidódat, hogy mutassa meg neked, hogyan lehet a leghatékonyabban és legjobban csinálni, hogy te is olyan profi legyél, mint ő....

2019. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Termeszetesen beletartozik
2019. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Diákoknak nem szoktak ilyet adni Tescoban, amúgy is a legtöbb árú roll kocsin van.
2019. aug. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Hivatalosan a diák nem bekazik mert nincs munkavédelmi cipője! Meg amúgy is szinte minden rolikocsin kellene legyen!

A gyakorlatban sok helyen elvárják.

2019. aug. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
A munkaszerződés egy példányának nálad is kellene lennie szerintem.
2019. aug. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
diák - nem a Tesco foglalkoztatja, hanem a munkaközvetítő...
2019. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Dejó, hogy akik életükben nem dolgoztak diákként Tescoban, azok csak pontozgatnak lefelé.
2019. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!