Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Cégvezetőből hogy lesz árufelt...

Cégvezetőből hogy lesz árufeltöltő?

Figyelt kérdés

Itt mi lehet a háttérben? Tényleg le lehet így csúszni??? Úgy hogy utána már ott is ragad?


Ez nem valami kamu?


Itt a cikk:


[link]



2019. máj. 9. 19:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
Mert ezt akarta vagy azert mer mindig is ez volt
2019. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%

Nem kamu.

Van más is ilyen... Hosszútávon nem feltétlenül lehet bírni a multiknál lévő stresszt:

[link]

2019. máj. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Most mit vársz hogy elkezdünk köpködni a fickóra?

A videóban teljes mértékben választ kapsz a kérdésedre.

2019. máj. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kamu, ha meg nem, akkor az ürge elmeháborodott lett. Most már végképp nem fogják irodai munkára felvenni.
2019. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

# 3


Hát az nem derült ki miért vesztette el a munkáját.

2019. máj. 9. 20:11
 6/21 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem alkesz volt, kivágták, plusz el akarta intézni, hogy ne kelljen többet gyerektartást fizetni.
2019. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik kiégnek és kell nekik egy darabig olyan munka, ahol nem kell annyit gondolkodni.
2019. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Én megnéztem a videót, de ahogy észrevettem a fazon nem volt az a tipikus vezető típus. Túl lazán vette a dolgokat, értem én hogy jófej meg minden, de ez nem engedhető meg egy ilyen cégnél. A vezetőknek kell lennie egy kisugárzásának és presztizsnek, hogy tiszteljék és elismerjék. Ez ugye bukik ha nem ennek megfelelően viselkedik. Ha jól emlékszem még valami hangszeren is játszott valami meeting közbe. Szóval ez vicc, egy öltönyös felsővezető ilyet nem tehet meg, nem engedheti meg magának, nem lesz tekintélye emiatt, nem alkalmas vezetőnek, erre rájött a cég és ki is rúgták. Volt egy lehetősége, de nem tudta hol a határ és nem tudta kihasználni. Legalábbis nekem ez jött le belőle.
2019. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

# 8


De az a fura hogy már vagy 20 éve volt vezető?!


Akkor miért most rúgták ki?

2019. máj. 9. 21:43
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Most jött el az ideje, most vették észre, nem tudom, erre nem tértek ki. Gondolom váltani akartak, valamiért nem felelt meg nekik. De ha 20 évet ott volt szép is végkielégítése lehetett, nem beszélve a havi milliós fizujáról. Szerintem már nem akar akkora felelősságet, mert azért az is stresszel jár. Megvan már neki mindene szerinte, ház, kocsi, stb... Van egy nyugis munkája 0 felelősséggel és ennyi.
2019. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!