Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Át fogok tudni menni egy...

Át fogok tudni menni egy többkörös állásinterjún, ha amúgy semmi motivációm, nem érdekel a karrier és csak a pénz miatt csinálnám? Ezt látja rajtam a HR-es?

Figyelt kérdés

Rosszul választottam pályát.Olyan szakra mentem,amiről végül kiderült,hogy egyáltalán nem érdekel és nem is szívesen dolgoznék bent.

De ettől függetlenül kell a jól fizető állás.Na meg máshova úgysem tudnék menni,hiszen nincs semmi más végzettségem.



2019. aug. 4. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Hat jah detto. Csak en erre 10 ev utan kottem ra. Most munka plussz csalad mellett probalom beinditani sajat vallalkozast nagy0n meves idot tudok vele foglalkozni.

Azt javaslomg keress penzt es abbol kezdj vmit.

Kell a penz a tanullt szakmadbol utalni csinald amit szeretsz ha mar van eleg penzed.

2019. aug. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Egy csomó ember csak a pénzért csinálja a munkáját. Nem az a lényeg, miért, az a lényeg, hogy jól csinálja-e.
2019. aug. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Van motivációd ez a pènz.


Nekem is ez volt első sorban csak a pènz a siker meg a karrier(sok lehetőség), kényelmes klímás iroda.


Aztán ezek vègett szerettem meg a szakmám,meg,hogy könnyű jól fizető munkát kapni aztán vezetői szinten céges kocsi,benzinkártya,utazgatások,jólét.


Nem biztos rájönnek,a lényeg akard a melót lássák rajtad, hogy a munkáért bármit hajlandó vagy.

2019. aug. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Hát nézd. Majdnem 20 éve dolgozom az ITban. Az elején még érdekelt, lelkesen csináltam, de aztán egyik projekt nagyobb disznóól volt mint a másik, és valahogy ez kiégett belőlem. Most már csak a pénz motivál, de ez nem baj, a munkámat jól elvégzem, a cég elégedett, ez van :)
2019. aug. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha jol telesitesz igen
2019. aug. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!