Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Skóciai babysitting mennyit...

Skóciai babysitting mennyit fizet?

Figyelt kérdés
Lenne lehetőségem kimenni 3 hónapra Skóciába két gyerekre vigyázni. Mennyit fizetnek nagyjából kint ezért? Jó lenne tudni egy körülbelüli összeget, ha a munkáltató rákérdez a fizetési igényemre.

2019. aug. 6. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elegge nagy a szórása, a legkevesebb, az forintra átszámolva nettó 120-150 forint (mivel van szállás, etkezes, te pedig csak külföldi tapasztalatra vágysz), ha ez kifejezetten munkakent volt meghirdetve, de nem au-pair, akkor kb a 3x-át nyugodtan kerheted


Bár szerintem úgy lenne a legjobb, ha ők mondanák meg, hogy mennyit adnának, bőven vannak azert akik előre megmondják, ha jelentkezel lehet utána ők maguktól mondják?

2019. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szüleimen keresztül jött a lehetőség. Nem meghirdetett. Még nem beszéltem a hölggyel, de gondoltam jobb előre tisztában lenni a fizetésekkel. Én is jobban örülnék, ha először ők mondanának összeget. Köszönöm a választ, ment a zöld kéz!
2019. aug. 6. 23:03
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Vigyázz lehet prosti munka burkoltan.
2019. aug. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!