Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért gondolják sokan, hogy...

Miért gondolják sokan, hogy megoldódnak az anyagi problémáik attól, hogy itt osztják egymást vagy azon versenyeznek, hogy kinek mennyi a fizetése?

Figyelt kérdés
Meg tudja mondani valaki, hogy mi a frászt lehet ezzel elérni? Mert szerintem semmit sem.
2019. aug. 11. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
senki nem gondolja
2019. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aha, senki nem gondolja, mégis tele van ilyen kérdésekkel az oldal :)
2019. aug. 11. 18:01
 3/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Olyanokkal, amiben azt kérdezik, hogy attól megoldódnak-e az anyagi problémáik, ha feltesznek egy kérdést arról, hogy kinek mennyi a fizetése? Vagy miből gondolod, hogy ezt gondolják? Szerintem legfeljebb kapnak egy hamis képet arról, hogy másoknak mennyi az annyi.
2019. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg épp a nemek harca zajlik az oldalon, milyen elvárásaik vannak a nőknek vs. mennyi fizetéstől lesz életképes egy férfi? Mi fog megoldódni ettől? Szerintem semmi :)
2019. aug. 11. 18:54
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

És az élet csak rólad szól?

Másnak nem lehet megoldás, ha tudja, hogy valója a fizetése messze a piaci ár alatt van?

2019. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem rólam szól az élet, a feltételezést sem értem. Nem az a megoldás, hogy egyesek pingpongoznak itt a nettó fizetésükkel, hanem az, hogy ha valaki nem elégedett a fizetésével, keres másik munkát, de azt nem ezen az oldalon fogja megtalálni.
2019. aug. 11. 19:29
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Egyébként szerintem egy némi nemű átláthatóság, egyfajta üvegzseb kedvezhet a munkavállalóknak. Nyugaton ki van írva egy -tól -ig sáv minden munkához, itt meg sokszor a sötétben tapogatózol és mendemondák alapján feltételezel valamit.


Tehát amíg nem versengés megy, hanem egy, az indexes nettolottohoz hasonló üvegzseb, addig az érdekes lehet.

2019. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7, az megint más, ha reprezentatív mintavétel alapján történik a felmérés és nem bemondás alapján, mint itt :)
2019. aug. 11. 20:09
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Megint más, hogy a "reprezentatív" felmérések szerint is kevesebbet keres a cégemnél a 80%, mert 1-2 embernek akkora a fizuja, hogy felhúzza az átlagot. Meg az is más, hogy kezdőket 200 nettóért dolgoztatnak programozóként az Infóparkban, amikor ugyan ezért a melóért 3 villamosmegállóval odébb 350 nettót adnak.
2019. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!